10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mr. Robot" (Fot. USA Network)

"Mr. Robot" (Fot. USA Network)

Craig Robinson w obsadzie "Mr. Robot". Jonathan Groff w netfliksowym serialu Davida Finchera. Geena Davis w serialowym "Egzorcyście". Jimmy Kimmel poprowadzi galę rozdania Emmy. A oprócz tego "Iron Fist", "Ripper Street", "The Catch" i nie tylko.

1. Craig Robinson w obsadzie "Mr. Robot". Craig Robinson z "The Office" dostał rolę powracającą w 2. sezonie "Mr. Robot". Zagra Raya, sąsiada Elliota, który pojawia się, kiedy ten go potrzebuje.

2. Iron Fist może się pojawić w serialu "Luke Cage". To na razie tylko plotka, a nie oficjalna informacja, ale jest nadzieja, że zobaczymy Finna Jonesa jako Iron Fista, zanim jeszcze zadebiutuje serial o tym bohaterze. News pojawił się w Collider Heroes Podcast, z którego można się dowiedzieć, że Iron Fist wystąpi w 13. odcinka "Luke'a Cage'a", który kręcono w zeszłym tygodniu.

3. Jonathan Groff w netfliksowym serialu Davida Finchera. Jonathan Groff dostał jedną z głównych ról w serialu "Mindhunter" Davida Finchera, opartym na książce non-fiction "Mind Hunter: Inside the FBI's Elite Serial Crime Unit" z 1996 roku. Jednym z jej autorów jest John Douglas, były agent specjalny, który zajmował się tworzeniem profili seryjnych morderców.

4. Geena Davis w serialowym "Egzorcyście". Geena Davis będzie gwiazdą serialu "The Exorcist" FOX-a. Zagra mamę z przedmieścia, wokół której zaczynają dziać się dziwne rzeczy.

5. Jimmy Kimmel znów poprowadzi galę rozdania Emmy. Jimmy Kimmel będzie gospodarzem tegorocznej gali rozdania Emmy, która odbędzie się 18 września.

6. "Ripper Street" zakończy się po 5. sezonie. Amazon zdecydował się zakończyć "Ripper Street" po pięciu sezonach. Zdjęcia do finałowej serii, której akcja będzie dziać się u schyłku epoki wiktoriańskiej, już się rozpoczęły.

7. "The Catch" w TVN7. "The Catch" zadebiutuje w TVN7 niedługo po premierze w USA - w niedzielę 3 kwietnia o godz. 22:20. Polski tytuł to "Blef". Z kolei 23 marca o godz. 22:15 wystartuje 1. sezonu "Sposobu na morderstwo".

8. A w FOX Comedy "Scenki z życia". Serial komediowy "Scenki z życia" ("Life in Pieces") zadebiutuje już dziś (8 marca) o godz. 22:00 w FOX Comedy.

9. Andie MacDowell w pilocie ABC. Andie MacDowell dostała główną rolę kobiecą w pilocie dziejącego się w latach 70. serialu o agencji modelek, która przez 20 lat była praktycznie monopolistą na rybku. MacDowell zagra właścicielkę agencji. Serial oparty jest na książce Roberta Laceya "Model Woman: Eileen Ford And The Business Of Beauty".

10. "Young & Hungry" z 4. sezonem. Oficjalną wiadomość o zamówieniu wyprzedził taki oto tweet Emily Osment.

REKLAMA