7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"You, Me and the Apocalypse" (Fot. Sky)

"You, Me and the Apocalypse" (Fot. Sky)

"Into the Badlands" z 2. sezonem. Anna Torv w serialu Davida Finchera. Nie będzie 2. sezonu "You, Me and the Apocalypse". A oprócz tego "Chirurdzy", "Once Upon a Time" i nie tylko.

1. "Into the Badlands" z 2. sezonem. Telewizja AMC zamówiła 2. sezon "Into the Badlands", składający się z 10 odcinków. Serial wróci na ekrany w 2017 roku.

2. Anna Torv w serialu Davida Finchera. Anna Torv zagra główną rolę kobiecą w serialu "Mindhunter", który David Fincher tworzy dla Netfliksa. Serial oparty jest na książce non-fiction "Mind Hunter: Inside the FBI's Elite Serial Crime Unit" z 1996 roku. Jednym z jej autorów jest John Douglas, były agent specjalny, który zajmował się tworzeniem profili seryjnych morderców.

3. Nie będzie 2. sezonu "You, Me and the Apocalypse". Brytyjsko-amerykański serial, który miał fatalną oglądalność w NBC tej zimy, został skasowany po jednym sezonie. Telewizja Sky tłumaczy, że historia o zbliżaniu się komety do Ziemi dobiegła po prostu swojego naturalnego końca, ale prawdopodobnie przyczyną jest jednak oglądalność.

4. Wilmer Valderrama w "Chirurgach". Wilmer Valderrama pojawi się w serialu w kwietniu. Szczegóły jego roli są trzymane w tajemnicy.

5. Ktoś zginie w finale popularnego serialu. Michael Ausiello podaje, że w którymś z finałów seriali dramatycznych stacji ogólnodostępnych (plus CW) zginie bardzo ważna postać. I na pewno nie wróci w kolejnym sezonie, ponieważ zobaczymy też pogrzeb.

6. Goran Visnjic w pilocie o podróżach w czasie. Goran Visnjic zagra czarny charakter w pilocie "Time" stacji NBC.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Once Upon a Time". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 13. odcinka 5. sezonu, czyli "Labor of Love".

once567

REKLAMA