8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

CW podaje daty finałów swoich seriali. Leighton Meester w pilocie komedii o podróżach w czasie. Zwiastun "Gry o tron" pobił rekord. A oprócz tego "Mercy Street", "Poldark", "Gotham" i nie tylko.

1. CW podaje daty finałów swoich seriali. 12 kwietnia zakończy się 2. sezon "iZombie", a 18 kwietnia 1. sezon "Crazy Ex-Girlfriend". 13 maja będzie finał "Pamiętników wampirów", 16 maja "Jane the Virgin", 19 maja "DC's Legends of Tomorrow" i "The 100", a 20 maja "The Originals". Jako ostatnie zakończą swoje sezony "Flash" (24 maja) oraz "Arrow" i "Supernatural" (25 maja).

2. "Mercy Street" z 2. sezonem. PBS zamówił 2. sezon "Mercy Street", składający się z 6 odcinków. Premiera w 2017 roku.

3. Leighton Meester w pilocie komedii o podróżach w czasie. Leighton Meester dostała główną rolę kobiecą w pilocie komedii FOX-a "Making History", opowiadającej o podróżach w czasie.

4. Rekordowy zwiastun "Gry o tron". 30 mln osób obejrzało nowy zwiastun "Gry o tron" na YouTube i Facebooku w ciągu pierwszych 24 godzin. To rekord - poprzedni został pobity przed 4. sezonem, kiedy to zwiastun zobaczyło 27 mln osób w ciągu pierwszej doby.

5. Anna Paquin w pilocie "Broken". Anna Paquin zagra prawniczkę rozwodową z Dallas w pilocie "Broken", którego producentką jest Reese Withespoon.

6. Zdjęcia z kolejnego "Gotham". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 15. odcinka 2. sezonu, czyli "Mad Grey Dawn".

7. Koniec zdjęć do 2. sezonu "Poldarka". Tak się cieszy Aidan Turner i ekipa serialu:

8. Houdini i Doyle na plakacie promocyjnym. Serial będzie miał premierę 2 maja.

houdini-doyle-poster