10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Scream Queens" (Fot. FOX)

"Scream Queens" (Fot. FOX)

Nowe spoilery na temat 2. sezonu "Scream Queens". Projekt Jamesa Gandolfiniego zadebiutuje latem w HBO. Peter Dinklage poprowadzi "Saturday Night Live". Flash i Supergirl na wspólnym plakacie. A oprócz tego "Deadwood", "Castle", "Vinyl" i nie tylko.

1. Nowe spoilery na temat 2. sezonu "Scream Queens". Podczas PaleyFest potwierdzono obsadę - w 2. sezonie na pewno pojawią się Emma Roberts, Jamie Lee Curtis, Lea Michele, Keke Palmer, Abigail Breslin, Niecy Nash, Billie Lourd i Glenn Powell. Akcja będzie się działa w szpitalu psychiatrycznym. Dziekan Munsch, po tym jak już napisze książkę i stanie się sławna, będzie potrzebować nowej misji i ją znajdzie. Nabędzie szpital psychiatryczny, po to aby zmieniać to miejsce na lepsze. Tymczasem Chanelki zaczęły traktować edukację serio i zostały studentkami szkoły medycznej. W wydarzenia z 2. sezonu będzie również wplątana Denise, która teraz jest w FBI.

2. Dziś w CBS Europa premiera "Deadwood". Od 13 marca w każdą niedzielę o godz. 21:00 możecie oglądać w CBS Europa "Deadwood", kultowy serial o Dzikim Zachodzie. Zapraszamy Was także do konkursu z tym serialem, w którym do wygrania są gry karciane.

3. Projekt Jamesa Gandolfiniego zadebiutuje latem w HBO. Serial, który miał tworzyć James Gandolfini, nosi teraz tytuł "The Night Of" i zadebiutuje latem tego roku w HBO. Rolę, którą początkowo miał grać Gandolfini - adwokata, który zagląda na komisariaty w poszukiwaniu klientów - dostał John Turturro. Serial będzie opowiadać o śledztwie policyjnym, jego prawnych konsekwencjach, a także o tym, jak w ogóle działa amerykański system prawny. Na razie w planach jest 8 odcinków.

4. Patton Oswalt w pilocie komedii FOX-a. Patton Oswalt zagra u boku Judy Greer w nowej komedii FOX-a. Oswalt wcieli się w Sama, nowego CEO firmy, który ma mnóstwo świetnych pomysłów, niezbyt pasujących do miejsca.

5. "22.11.63" w polskim FOX-ie w kwietniu. Serial na podstawie powieści Stephena Kinga", "22.11.63" (w oryginale "11.22.63") zadebiutuje 11 kwietnia o godz. 22:00. FOX pokaże od razu dwa pierwsze odcinki, w tym trwający prawie 1,5 godziny pilot.

6. "Ripper Street" nie został skasowany. Twórcy serialu wyjaśnili, że Amazon go nie skasował i że kończą całą historię na swoich warunkach.

7. Peter Dinklage poprowadzi "Saturday Night Live". 2 kwietnia po raz pierwszy w historii programu zobaczymy Petera Dinklage'a w roli gospodarza "SNL". Gościem muzycznym odcinka będzie Gwen Stefani.

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka serialu "Vinyl". Przed nami 5. odcinek, "He in Racist Fire". Zdjęcia zobaczycie tutaj.

9. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Castle". Tutaj zobaczycie foty z 15. odcinka 8. sezonu, czyli "Fidelis Ad Mortem".

10. Supergirl i Flash będą razem ratować świat. 28 marca CBS pokaże crossover "Supergirl" i "Flasha". Tytuł odcinka to "World's Finest", Supergirl dostanie wsparcie od Flasha podczas walki z Silver Banshee.

supergirl-flash-crossover-episode-poster

REKLAMA