Wasze hity tygodnia - które seriale wygrały?

"American Crime" (Fot. ABC)

"American Crime" (Fot. ABC)

W tym tygodniu w Waszych hitach rządzą "American Crime Story" i "American Crime". Oba seriale dostały dokładnie taką samą liczbę głosów i zdominowały zestawienie.

"American Crime" - sezon 2, odcinek 10

Ola: Hit za cały sezon. Jak się trochę zastanowić, to USA nie zmieniło się aż tak bardzo od czasów "American Crime Story". Nikt zaangażowany w incydent miedzy chłopakami nie jest i chyba nie będzie szczęśliwy ani nawet marginalnie zadowolony, chyba do końca życia.

"American Crime Story" - sezon 1, odcinek 6 ("Marcia, Marcia, Marcia")

G.: Długo nie mogłem pozbierać myśli po tym odcinku. Czułem się rozbity, patrząc na rozbitą Marcię. Niby znam sprawę O.J., a jednak wszystko wydaje się takie nowe, świeże. Sarah Paulson powinna dostać wszystkie nagrody za tę rolę!

"The Walking Dead" - sezon 6, odcinek 12 ("Not Tomorrow Yet")

VisitorQ: Gdy nawet Glen (pierwszy raz w historii) zabija człowieka, wiedz, że sprawy są naprawdę poważne!

"Shameless" - sezon 6, odcinek 8 ("Be a Good Boy. Come For Grandma.")

KRIS: Za widok szczęśliwego Iana, szalonego Franka i babcię Chuckiego, która pozytywnie mnie zaskakuje.

"The Night Manager" - sezon 1, odcinek 3

ROB-i: Panie i panowie, Wielka Brytania już wybrała - nastepcą Daniela Craiga w serii o słynnym agencie 007 zostaje Tom Hiddleston, a wszystko po tym jak pokazał się w ostatnim odcinku bez koszulki. Poniedziałkowe bulwarówki typu "The Sun" czy "The Mirror" po odcinku z zeszłej niedzieli na pierwszych stronach o niczym innym nie pisały.

"Better Call Saul" - sezon 2, odcinek 4 ("Gloves Off")

Demon: Cały czas czekam na moment, w którym Jimmy zmieni się w Saula, a w tym odcinku twórcy bawili się ze mną w kotka i myszkę. Ile razy myślałem "no nareszcie", żeby po chwili dostać pstryczka w nos. No i oczywiście wątek Mike'a który z odcinka na odcinek jest coraz lepszy. Obawiam się, że może on skraść ten serial, ale to dobrze.

"Crazy Ex-Girlfriend" - sezon 1, odcinek 14 ("Josh is Going to Hawaii!")

Kama: Za metaserialowość, piosenkę z czarownicą, szopa pracza i za wywrócenie wszystkiego - co równocześnie pokazuje, że wszelkie zarzuty na temat fabuły były bezpodstawne, bo specjalnie tak ją prowadzono.

"The Last Man on Earth" - sezon 2, odcinek 11 ("Pitch Black")

Dagna: To smutne, kiedy przyznać hit serialowi można tylko wtedy, gdy nie ma w nim jego regularnych bohaterów... Cóż, "The Last Man on Earth" wciąż potrafi opowiadać świetne postapokaliptyczne ludzkie historie. Szkoda tylko, że tak rzadko się zdarzają.

"Wikingowie" - sezon 4, odcinek 4 ("Yol")

Victoria: Rollo osiągnął, co chciał, Bjorn pokazał, na co go stać, a Ragnar zyskał nowego przeciwnika. Teraz emocje będą tylko rosnąć.

"Jane the Virgin" - sezon 2, odcinek 14 ("Chapter Thirty-Six")

Meg: Biedny Rogelio w lawendowej klatce...

"Teen Wolf" - sezon 5, odcinek 20 ("Apotheosis")

Dziewczyna: Chociaż można było domyślać się zakończenia, sam odcinek odebrałam jako niezwykle emocjonujący. Jedne wątki się pozamykały inne otworzyły, słowem, czekam z niecierpliwością na nowy sezon.

REKLAMA