8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Xena: Wojownicza księżniczka"

"Xena: Wojownicza księżniczka"

Xena będzie lesbijką w nowej wersji serialu. "Outcast" z premierą w tym samym czasie prawie na całym świecie. Freeform zamawia 2. sezon "Shadowhunters". A oprócz tego "Mr. Robot", "Pamiętniki wampirów", "A Series of Unfortunate Events".

1. Xena będzie lesbijką w nowej wersji serialu. Jeden ze scenarzystów nowej "Xeny" powiedział, że bohaterka będzie lesbijką. Dawną Xenę wszyscy podejrzewali o to, że jej relacja z Gabrielle to coś więcej niż przyjaźń, teraz nie będziemy musieli się domyślać.

2. "Outcast" z premierą w tym samym czasie prawie na całym świecie. W piątek 3 czerwca zadebiutuje komiksowy "Outcast". Stacja Cinemax już zamówiła 2. sezon serialu. Serial będzie miał premierę w tym samym czasie w większości krajów świata, w Polsce możemy spodziewać się go w FOX-ie.

3. "Shadowhunters" z 2. sezonem. Telewizja Freeform zamówiła 2. sezon młodzieżowej produkcji "Shadowhunters".

4. "Mr. Robot" o prywatności w 2. sezonie. W 2. sezonie "Mr. Robot" zahaczy o takie tematy jak prywatność i szyfrowanie korespondencji, dotykając przy tym sporu pomiędzy Apple i FBI.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Pamiętników wampirów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 16. odcinka 7. sezonu, czyli "Days of Future Past".

6. Chris Noth w 3. sezonie "Tyrant". Chris Noth dostał stałą rolę amerykańskiego generała w 3. sezonie "Tyrant".

7. Netflix kompletuje obsadę "A Series of Unfortunate Events". Neil Patrick Harris wcieli się w złego hrabiego Olafa w serialowej adaptacji "Serii niefortunnych zdarzeń". Z kolei Patrick Warburton zagra Lemony'ego Snicketa, narratora wszystkich wydarzeń.

8. Teaser 2. sezonu "Scream Queens". Szpitalne łóżko i nazwiska aktorów, których zobaczymy w nowym sezonie.

OMG, this just in! The official cast of #ScreamQueens Season 2! It's going to be killer! #PaleyFest

Film zamieszczony przez użytkownika Scream Queens (@screamqueensfox)

REKLAMA