7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Person of Interest" (Fot. CBS)

"Person of Interest" (Fot. CBS)

Koniec "Person of Interest" po 5. sezonie. Daty finałów seriali CBS. 3. sezon "Gotham" zamówiony. A oprócz tego "The Big Bang Theory", "Mike and Molly" i nie tylko.

1. Koniec "Person of Interest" po 5. sezonie. "Person of Interest" wraca 3 maja. Oficjalnie potwierdzono, że to już ostatni sezon. CBS najwyraźniej postanowił pozbyć się serialu z ramówki jak najszybciej, bo będzie on emitowany dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i wtorki - aż do finału zaplanowanego na 21 czerwca.

2. Daty finałów seriali CBS. CBS podał daty finałów swoich seriali. Jako pierwsze swoje sezony zakończą "Life in Pieces" (31 marca) i "Supergirl" (18 kwietnia). Ostatni odcinek "Żony idealnej" pokazany zostanie 8 maja. Wszystkie daty znajdziecie tutaj.

3. FOX zamawia 3. sezon "Gotham". Serial o młodym Batmanie oficjalnie dostał zamówienie na 3. sezon.

4. Judd Hirsch pojawi się w "The Big Bang Theory". Judd Hirsch zagra w "The Big Bang Theory" ojca Leonarda.

5. "Mike and Molly" wraca w kwietniu. Sitcom CBS wraca 25 kwietnia, od 2 maja będą emitowane po dwa odcinki, aż do finału 16 maja.

6. Carrie Preston w miniserialu ABC. Carrie Preston zagra aktywistkę ruchu LGBT w miniserialu "When We Rise", opowiadającym o walce o prawa homoseksualistów. Składający się z ośmiu odcinków serial tworzy ekipa stojąca za filmem "Milk".

7. Joelle Carter w "Chicago Justice". Joelle Carter pojawi się w roli twardej śledczej w 21. odcinku obecnego sezonu "Chicago P.D.", a następnie będzie grać tę postać w "Chicago Justice".

REKLAMA