7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wikingowie" (Fot. History)

"Wikingowie" (Fot. History)

"Wikingowie" z zamówieniem na 5. sezon. "Of Kings and Prophets" skasowane. CBS podaje daty letnich premier. A oprócz tego "Żona idealna", "Iron Fist", "Gilmore Girls" i nie tylko.

1. "Wikingowie" z zamówieniem na 5. sezon. Telewizja History zamówiła 5. sezon "Wikingów", składający się z 20 odcinków. Zobaczymy go w 2017 roku. Do obsady serialu dołączył Jonathan Rhys Meyers.

2. "Of Kings and Prophets" skasowane. Serial wyleciał z ramówki ABC po zaledwie dwóch odcinkach.

3. CBS podaje daty letnich premier. 13 czerwca wystartuje "BrainDead" od twórców "Żony idealnej", 22 czerwca premierę będzie mieć "American Gothic", z kolei 28 czerwca powróci z 2. sezonem "Zoo".

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Żony idealnej". Tutaj znajdziecie foty z 18. odcinka 7. sezonu, czyli "Unmanned".

5. Finn Jones oficjalnie Iron Fistem. Marvel oficjalnie potwierdził, że znany z "Gry o tron" Finn Jones wcieli się w Daniela Randa - mistrza sztuk walki, który zostaje superbohaterem znanym jako Iron Fist.

6. "Rodzina Warrenów" w kwietniu w Canal+. Serial, którego oryginalny tytuł to "The Family", wystartuje w Canal+ w czwartek, 7 kwietnia o godz. 21:00.

7. Emily i Rory Gilmore znów razem. Alexis Bledel i Kelly Bishop pozują do zdjęcia z serialowym Finnem z "Gilmore Girls".

REKLAMA