6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gomorra" (Fot. Sky Atlantic)

"Gomorra" (Fot. Sky Atlantic)

"Gomorra" powraca w maju. Emma Stone i Jonah Hill zagrają w nowym serialu. Andrea Parker wraca do stałej obsady "Pretty Little Liars". A oprócz tego "The Mindy Project", "Teoria wielkiego podrywu" i nie tylko.

1. "Gomorra" powraca w maju. We wtorek 10 maja na antenę Sky Atlantic wróci z 2. sezonem "Gomorra" - włoski serial o neapolitańskiej mafii, który zrobił furorę na świecie.

2. Emma Stone i Jonah Hill razem w nowym serialu. Emma Stone i Jonah Hill dostali role w serialu "Maniac", który będzie remake'iem norweskiej czarnej komedii pod tym samym tytułem. Serial opowiada o młodym facecie, który ma fantastyczne życie, ale tylko wewnętrzne. W rzeczywistości mieszka w szpitalu psychiatrycznym. Reżyserować prawdopodobnie będzie Cary Fukunaga, który negocjuje kontrakt.

3. Greta Gerwig w "The Mindy Project". Greta Gerwig pojawi się gościnnie w roli pacjentki, która zna pewien sekret związany z Dannym.

4. Andrea Parker wraca do stałej obsady "Pretty Little Liars". Andrea Parker została awansowana do stałej obsady "Pretty Little Liars", po tym, co wydarzyło się w finale 6. sezonu.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Big Bang Theory". Tutaj znajdziecie foty z 19. odcinka 9. sezonu, czyli "The Solder Excursion Diversion".

6. Emily Browning w "American Gods". Znana z "Sucker Punch" Emily Browning dostała rolę Laury Moon (żony Cienia) w serialu "American Gods" telewizji Starz.

REKLAMA