7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Most nad Sundem" (Fot. SVT1/DR1)

"Most nad Sundem" (Fot. SVT1/DR1)

Rosną szanse na 4. sezon "Mostu nad Sundem". Ryan Murphy ma dwa pomysły na 6. sezon "American Horror Story". Nowy towarzysz Doktora Who już jest wybrany. A oprócz tego "Gilmore Girls", "Roots", "Prison Break" i nie tylko.

1. Rosną szanse na 4. sezon "Mostu nad Sundem". Hans Rosenfeldt powiedział, że jest duża szansa, iż "Most nad Sundem" powróci. "Ludzie chcą to zrobić, to tylko kwestia czasu i pieniędzy" - zapewnił twórca serialu w rozmowie z RadioTimes.com.

2. Co w 6. sezonie "American Horror Story"? Na razie jeszcze nie ma decyzji, gdzie będzie działa się akcja 6. sezonu "American Horror Story", ale Ryan Murphy zdradził, że w grze są dwa pomysły. Dodał także, że każdy z dotychczasowych aktorów, który chce znów się pojawić w serialu, może oczywiście to zrobić.

3. Nowy towarzysz Doktora Who już jest wybrany. Towarzysz - albo prędzej towarzyszka. Peter Capaldi nie ujawnił płci ani żadnych innych informacji, ale powiedział w rozmowie z brazylijską stroną Omelete, że już miał okazję pracować z tą nową osobą i że będzie to zupełnie co innego niż duet Doktor i Clara.

4. Kolejne powroty do "Prison Break". Amaury Nolasco (Sucre), Robert Knepper (T-Bag) i Rockmond Dunbar (Franklin) dołączyli do obsady nowego "Prison Break". Zdjęcia mają ruszyć w kwietniu.

5. Powiększa się obsada serialu Woody'ego Allena. Joy Behar, Lewis Black, Becky Ann Baker, Rebecca Schull, Margaret Ladd, David Harbour, Christine Ebersole i Michael Rapaport dołączyli do obsady serialu Woody'ego Allena. Zdjęcia już się rozpoczęły w Nowym Jorku.

6. Melissa McCarthy potwierdza, że jej nie będzie w "Gilmore Girls". Melissa McCarthy powiedziała w rozmowie z E! Online, że bardzo się cieszy z powrotu "Gilmore Girls", ale raczej jej w nim nie zobaczymy. "Nie sądzę, żebym miała się pojawić. Nie pytano mnie w ogóle o to. Sądzę, że oni myśleli, że ja jestem zbyt zajęta. I do czasu kiedy to wszystko wyszło na jaw, rzeczywiście mój terminarz zdążył się zapełnić" - wyjaśniła aktorka.

7. Zdjęcia z nowej wersji "Roots". W "EW" można znaleźć foty z miniserialu "Roots" ("Korzenie") telewizji History. To remake popularnej również w Polsce serii z 1977 roku.

roots-02

roots-03
roots-01

REKLAMA