Konkurs z książką Neila Patricka Harrisa

.

.

Wydawnictwo Laurum i Serialowa.pl zapraszają do udziału w konkursie. Możecie wygrać najnowszą książkę Neila Patricka Harrisa "Autobiografia, w której decydujesz ty".

Neil Patrick Harris to jeden z najpopularniejszych współczesnych aktorów komediowych, który fanom seriali znany jest przede wszystkim jako odtwórca roli Barneya Stinsona z "Jak poznałem waszą matkę". W autobiografii dzieli się pikantnymi anegdotami ze swoich pierwszych dni w Los Angeles, tajemnicami zza kulis serialu, a także opisuje swoje rodzinne życie z Davidem, Harper i Gideonem. Ponadto umieszcza w niej mnóstwo żenujących zdjęć z dzieciństwa i magiczne sztuczki. Książka to interaktywny eksperyment napisany w lekkim, przystępnym stylu, w którym aktor, celebryta pozwala czytelnikowi kierować własnym życiem (więcej o książce na stronie wydawnictwa).

W naszym konkursie możecie wygrać jedną z pięciu książek, ufundowanych przez Wydawnictwo Laurum. Zadanie konkursowe: Podaj najlepszy tekst Barneya Stinsona i krótko uzasadnij swój wybór. Prosimy o oryginalne i pomysłowe uzasadnienia. Wygra pięć osób, których odpowiedzi spodobają nam się najbardziej.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres redakcja@serialowa.pl do 27 marca 2016 roku, do godz. 23:59. W tytułach maili umieszczajcie "Konkurs Neil Patrick Harris". Regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Pamiętajcie o podaniu imienia, nazwiska oraz adresu kontaktowego i numeru telefonu.

Książka NPH