"Veep" powraca. Zobaczcie zwiastun 5. sezonu

"Veep" (Fot. HBO)

"Veep" (Fot. HBO)

W Stanach Zjednoczonych trwa kampania wyborcza, która momentami bywa zabawniejsza niż cokolwiek, co potrafią wymyślić scenarzyści "Veepa". Ale wiedzcie, że serial wraca za miesiąc, a pełny trailer właśnie się pojawił.

Wczoraj prezentowaliśmy zwiastun 3. sezonu "Doliny Krzemowej", dziś przyszła pora na "Veepa" - drugą świetną komedię HBO, która powróci 25 kwietnia z nowym sezonem. Właśnie został wypuszczony pełny trailer, z mnóstwem nowych scen.

W serialu wciąż trwa kampania wyborcza i oczywiście wszystko przypomina jeden wielki chaos. Hakerzy, kajaki i kryzys finansowy mieszają się w jedną całość, której nie ogarnia nikt. A tymczasem Selina Meyer sypia z Johnem Slatterym. W zwiastunie pojawia się także Hugh Laurie, który gra Toma Jamesa, startującego w wyborach razem z Seliną. Nie brak też oczywiście ostrych żartów, z których słynie "Veep".

Dla "Veepa" 5. sezon będzie swego rodzaju testem. Serial HBO, w zeszłym roku obsypany nagrodami Emmy, musi sobie teraz radzić bez swojego twórcy Armanda Iannucciego, który odszedł z ekipy. Miejmy nadzieję, że nie odczujemy tego braku. Zwiastun z pewnością sugeruje, że "Veep" jest równie zabawny co do tej pory.