6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

AMC szykuje 90-minutowy finał "The Walking Dead". Producenci "Gry o tron" mówią, że przed nami najlepszy sezon. Gwendoline Christie zagra w "Top of the Lake". A oprócz tego "Prison Break", "Game of Silence" i nie tylko.

1. AMC szykuje 90-minutowy finał "The Walking Dead". 3 kwietnia AMC pokaże finał 6. sezonu "The Walking Dead", który będzie trwać aż 90 minut. Pojawi się w nim Jeffrey Dean Morgan jako Negan.

2. Producenci "Gry o tron" mówią, że przed nami najlepszy sezon. David Benioff i Dan Weiss powiedzieli w rozmowie z "Entertainment Weekly", że przed nami naprawdę dobry sezon "Gry o tron". Zwykle zdarza się jeden czy dwa odcinki, które sami uważają za nieco słabsze, tym razem ich zdaniem takich odcinków nie ma w ogóle. Ich zdaniem to będzie najlepszy sezon serialu - już gotowe scenariusze podobały im się bardzo, a całokształt uważają za naprawdę mocny.

3. Kolejny powrót do "Prison Break". Paul Adelstein znów zagra Paula Kellermana w "Prison Break". Ponadto do obsady dołączyła znana z "The Last Ship" Inbar Lavi.

4. Gwendoline Christie w "Top of the Lake". Aktorka, znana jako Brienne z "Gry o tron", dostała dużą rolę w 2. sezonie "Top of the Lake", który zobaczymy w 2017 roku. Akcja nowych odcinków będzie się działa cztery lata po finale 1. sezonu, w Sydney, gdzie det. Robin Griffin (Elisabeth Moss) będzie rozwiązywać zagadkę związaną z pojawieniem się ciała azjatyckiej dziewczynki na plaży.

5. Zdjęcia z dwóch pierwszych odcinków "Game of Silence" NBC. Galerię znajdziecie tutaj.

6. Melisandre z "Gry o tron" jest w ciąży i tak żartuje na Twitterze. Carice van Houten z "Gry o tron" spodziewa się swojego pierwszego dziecka i w związku z tym wypuściła taki oto żart na Twitterze.

REKLAMA