6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Parenthood" (Fot. NBC)

"Parenthood" (Fot. NBC)

Mae Whitman pojawi się w "Gilmore Girls". Przed nami kolejny crossover "Pamiętników wampirów" i "The Originals".Showtime wypuści cały sezon "Dice" naraz. A oprócz tego "Brooklyn 9-9", "Nashville", "Supernatural".

1. Mae Whitman pojawi się w "Gilmore Girls". Mae Whitman, czyli córka Lauren Graham z "Parenthood", wpadnie gościnnie do "Gilmore Girls". Przy okazji serwis TVLine, który podał tego newsa, przypomniał wpis Mae z Twittera, wrzucony tuż po tym jak ogłoszono informację o powrocie "Gilmore Girls".

2. Przed nami kolejny crossover "Pamiętników wampirów" i "The Originals". W odcinku z 8 kwietnia zobaczymy starcie Elijah i Finna z Mattem Donovanem. Dwójka wampirów wybierze się do Mystic Falls, po tym jak porwano Freyę. Odcinek wyreżyseruje Joseph Morgan.

3. Showtime wypuści cały sezon "Dice" naraz. Nowy serial "Dice" zostanie wypuszczony 10 kwietnia w południe w serwisie streamingowym telewizji Showtime, zanim jeszcze pierwszy odcinek zostanie pokazany w TV.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Brooklyn 9-9". Drugi sezon "Brooklyn 9-9" powoli zbliża się do finału. Tutaj obejrzycie zdjęcia z 21. odcinka 3. sezonu, czyli "Maximum Security".

5. Hayden Panettiere wraca do "Nashville". Hayden Panettiere wróci do "Nashville" w odcinku z 6 kwietnia, foty znajdziecie tutaj.

6. Foty z nowego odcinka "Supernatural". Tutaj obejrzycie foty z dzisiejszego odcinka "Supernatural", czyli "Safe House".

REKLAMA