7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Nie żyje Garry Shandling. FOX zamawia nowe sezony "Brooklyn 9-9" i "The Last Man on Earth". "Animal Kingdom" z premierą w czerwcu. A oprócz tego "Flash", "Arrow" i nie tylko.

1. Nie żyje Garry Shandling. Garry Shandling, twórca "The Larry Sanders Show", zmarł w wieku 66 lat.

2. FOX zamawia nowe sezony "Brooklyn 9-9" i "The Last Man on Earth". "Brooklyn 9-9" dostał zamówienie na 4. sezon, a "The Last Man on Earth" na sezon 3.

3. "Animal Kingdom" z premierą w czerwcu. 7 czerwca premierę w TNT będzie miał nowy serial "Animal Kingdom", w którym jedną z głównych ról gra Ellen Barkin.

4. Serial Rashidy Jones zamówiony przez TNT. TNT przejęło od HBO komediodramat "Claws", który tworzą Rashida Jones i Will McCormack. Serial opowiada o manikiurzystkach z Florydy, uwikłanych w relacje z mafią.

5. Zdjęcia z nowego odcinka "Flasha". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 17. odcinka 2. sezonu, czyli "Flash Back".

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Arrow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 17. odcinka 4. sezonu, czyli "Beacon of Hope".

7. "Pieśń Shannary" po świętach w księgarniach. 29 marca ukaże się w Polsce "Pieśń Shannary" Terry’ego Brooksa, trzeci tom cyklu fantasy, na podstawie którego powstał serial MTV (w Polsce emitowany przez AXN). Ponieważ Serialowa znów jest patronem medialnym, po świętach będzie można wygrać książkę u nas w konkursie.

shannara_baner-page-001

REKLAMA