7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

HBO kasuje "Togetherness". CBS zamawia nowe sezony 11 seriali. Słaby debiut "The Catch". A oprócz tego "Mr. Robot", "Supernatural", "Preacher" i nie tylko.

1. HBO kasuje "Togetherness". Po dwóch sezonach z HBO zniknie "Togertherness". Tak na Twitterze skomentowali tę informację twórcy:

2. CBS zamawia nowe sezony 11 seriali. CBS zamówił kolejne sezony "Blue Bloods", "Elementary", "Hawaii Five-0", "Madam Secretary", "Mom", "NCIS: Los Angeles", "NCIS: New Orleans", "Scorpion", "2 Broke Girls", "Survivor" i "The Amazing Race". "The Big Bang Theory" i "NCIS" dostały zamówienie już wcześniej, z kolei "Criminal Minds", "CSI: Cyber", "Supergirl", "Limitless" i "Code Black" na razie nie mają zamówienia w ogóle.

3. Słaby debiut "The Catch". Debiut "The Catch", nowego serialu Shondalandu, wypadł znacznie poniżej oczekiwań - pilot miał oglądalność 5,8 mln/1,2.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Supernatural". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 17. odcinka 11. sezonu, czyli "Red Meat".

5. Nowe twarze w "Mr. Robot". Sandrine Holt, Michael Maize, Dorothi Fox i Luke Robertson dołączyli do obsady "Mr. Robot".

6. Powiększa się obsada "American Gods". Sean Harris, Yetide Badaki i Bruce Langley dostali role w "American Gods". Harris zagra Mada Sweeneya, skrzata, który nie potrafi zrozumieć, jak stracił cały swój urok. Badaki wcieli się w Bilquis – pradawną boginię miłości, która bardzo by chciała być uwielbiana we współczesnym świecie. Z kolei Langley zagra nowego boga patronującego technologiom.

7. Tak prezentuje się Arseface z serialowego "Preachera". Ian Colletti w tej roli zdecydowanie nie wygląda jak przystojniak. Premiera serialu 22 maja.

preacher-arseface-full

REKLAMA