Konkurs. Do wygrania książki "Pieśń Shannary"

Konkurs

Konkurs

W naszym konkursie, organizowanym wspólnie z wydawnictwem Replika, możecie wygrać książkę Terry'ego Brooksa "Pieśń Shannary" – trzecią część cyklu, na podstawie którego powstał serial MTV.

Cykl Shannary rozszedł się na całym świecie w kilku milionach egzemplarzy, a od 29 marca (czyli dziś) dzięki wydawnictwu Replika polscy czytelnicy mogą znaleźć w księgarniach jego trzecią część. Serialowa objęła patronat nad wydawnictwem, a także przygotowała dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć jeden z czterech egzemplarzy tej książki.

W "Pieśni Shannary" pradawne zło odradza się w nowej postaci, poprzysięgając zemstę na wszystkim, co żyje. Druid Allanon wyrusza w niebezpieczną podróż, w której stawką jest istnienie całego świata. Z pomocą przychodzi mu jedyna spadkobierczyni magii elfów, władająca niezwykłą mocą pieśni, Brin Ohmsford. Lecz przepowiedziano im zagładę. Zło bowiem knuje, aby związać Brin z losem straszniejszym niż śmierć...

Zadanie konkursowe: Podajcie 5 powodów, dla których warto zapoznać się z książkami z cyklu "Shannara". Tradycyjnie - liczy się oryginalność wypowiedzi. Wygrają cztery osoby, których odpowiedzi spodobają nam się najbardziej.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres redakcja@serialowa.pl do 10 kwietnia 2016 roku, do godz. 23:59. W tytułach maili umieszczajcie "Konkurs Shannara". Regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Pamiętajcie o podaniu imienia, nazwiska oraz adresu i telefonu kontaktowego.

shannara_baner-page-001

REKLAMA