Tom Hiddleston śpiewa w "The Late Show" [wideo]

"The Late Show" (Fot. CBS)

"The Late Show" (Fot. CBS)

Tom Hiddleston promuje teraz w Stanach Zjednoczonych film o muzyku Hanku Williamsie, więc wszyscy go zmuszają do śpiewania. Zobaczcie, jak wypadło "I Saw the Light" w duecie ze Stephenem Colbertem.

Podczas gdy my zachwycamy się "The Night Manager", w USA Tom Hiddleston zalicza rundę po programach rozrywkowych z zupełnie innego powodu. Brytyjski aktor gra główną rolę w filmie "I Saw the Light", opowiadającym o muzyku country Hanku Williamsie. W "Jimmy Kimmel Live" opowiadał, jak się nauczył jodłować specjalnie do tej roli, i oczywiście został poproszony o prezentację swoich umiejętności.

Z kolei w "The Late Show" Stephen Colbert delikatnie nakłonił Hiddlestona do śpiewania, choć ten bronił się, mówiąc, że jeśli ktoś chce zobaczyć, jak on śpiewa, powinien iść do kina. Colberta to nie zraziło i po prostu sam zaintonował "I Saw the Light", a Hiddleston nie miał innego wyjścia jak się przyłączyć.

Nie zabrakło też rozmowy o "The Night Manager" i scenach, w których Hiddleston się rozbiera. Jego tyłek ma już własny hashtag na Twitterze!