Negan na zdjęciu z finału "The Walking Dead"

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Postać Negana zapowiadana jest od początku sezonu, ale dopiero teraz nabiera kształtów. I są to dobrze znajome kształty Jeffreya Deana Morgana, który wcieli się w znany z komiksu czarny charakter. Zobaczcie teaserowe zdjęcie. I uważajcie na spoilery!

W 6. sezonie "The Walking Dead" cały czas zbliżaliśmy się do Negana, a w niedzielnym finale - który ma trwać aż 90 minut - wreszcie go zobaczymy na ekranie. AMC wypuściło zwiastun, zapowiadający jego pojawienie się, a także teaserowe zdjęcie, na którym nie ma co prawda twarzy Negana, ale wyraźnie można poznać sylwetkę Jeffreya Deana Morgana.

O granym przez niego bohaterze już wiemy, że jest bardziej bezwzględny niż wszyscy złoczyńcy z "The Walking Dead", włącznie z Gubernatorem. Lepiej z nim nie zadzierać, a tymczasem Rick i jego ludzie już to zrobili. Spodziewać się więc możemy mocnego wejścia i śmierci jednego z naszych ulubionych bohaterów na dzień dobry (jeśli znacie komiks, to wiecie, o kogo chodzi, choć oczywiście w serialu mogą to zmienić).

Na zdjęciu widzimy Negana w jego charakterystycznej skórzanej kurtce i z kijem bejsbolowym owiniętym drutem kolczastym.

the-walking-dead-negan