6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"UnReal" (Fot. Lifetime)

"UnReal" (Fot. Lifetime)

"UnReal" i "Devious Maids" wracają w czerwcu. Patrick J. Adams pojawi się w "Legends of Tomorrow". Ruszają zdjęcia do 4. sezonu "Sherlocka". A oprócz tego "Chirurdzy", "American Crime Story", "Saturday Night Live".

1. "UnReal" i "Devious Maids" wracają w czerwcu. Na 6 czerwca Lifetime zaplanował premierę nowych sezonów "UnReal" i "Devious Maids". Jak będzie wyglądała ekipa "UnReal" z nowym kawalerem, możecie zobaczyć powyżej. A już teraz wypuszczono pierwszy odcinek internetowego serialu o Faith, która spakowała walizki i przeprowadziła się do Los Angeles.

2. Patrick J. Adams w "Legends of Tomorrow". Patrick J. Adams pojawi się w finale 1. sezonu w roli tajemniczego bohatera znanego z komiksów. Na pewno powróci w premierze 2. sezonu, możliwe, że pojawi się także w kolejnych odcinkach.

3. Kto z ekipy "American Crime Story" wróci w 2. sezonie? Dziennikarze E! Online przepytali aktorów z 1. sezonu "American Crime Story", kto ma w planach występ w 2. sezonie. Wszyscy tajemniczo milczeli - oprócz jednej osoby. Courtney B. Vance, czyli serialowy Johnnie Cochran, zapewnił, że zobaczymy go za rok, ale na razie sam jeszcze nie wie, w jakiej roli.

4. Zdjęcia z podwójnego odcinka "Chirurgów". 14 kwietnia ABC pokaże dwa odcinki "Chirurgów" naraz - "There's a Fine, Fine Line" i "It's Alright, Ma (I'm Only Bleeding)". Tutaj znajdziecie zdjęcia.

5. Fantastyczny kwiecień w "Saturday Night Live". W najbliższą sobotę program poprowadzi Peter Dinklage, po nim pojawią się Russell Crowe i Julia Louis-Dreyfus.

6. Ruszają zdjęcia do 4. sezonu "Sherlocka". A przynajmniej tak można wywnioskować z tajemniczego tweeta Marka Gatissa.

REKLAMA