8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Daty finałów seriali ABC. Daty powrotów "Casual" i "Difficult People". Echo Kellum w stałej obsadzie "Arrow". Elton John w "Nashville". A oprócz tego "Gra o tron", "Żona idealna", "NCIS" i nie tylko.

1. Daty powrotów "Casual" i "Difficult People". Hulu ogłosiło, że 2. sezon "Casual", składający się z 13 odcinków, będzie miał premierę 7 czerwca. "Difficult People" wróci 12 lipca, sezon będzie 10-odcinkowy. Z kolei liczący 12 odcinków nowy sezon "East Los High" wystartuje 15 lipca.

2. Daty finałów seriali ABC. ABC z kolei podało daty finałów swoich seriali. Jako pierwszy zakończy sezon "Skandal" 12 maja. 15 maja finały będą mieć niedzielne seriale - "Once Upon a Time" (dwugodzinny finał), "The Family" i "Quantico". W poniedziałek 16 maja zakończy się obecny sezon "Castle", we wtorek 17 maja - "Agentów T.A.R.C.Z.Y." (dwugodzinny finał), a w środę 18 maja - seriali komediowych, z "Modern Family" na czele. 19 maja finały będą mieć "Grey's Anatomy" i "The Catch" (znów dwie godziny), 24 maja "Fresh Off the Boat" i "The Real O'Neals", a 25 maja "Nashville".

3. Echo Kellum w stałej obsadzie "Arrow". Echo Kellum awansuje do stałej obsady "Arrow", począwszy od premiery 5. sezonu.

4. Elton John pojawi się w "Nashville". Elton John pojawi się w odcinku z 18 maja i zagra samego siebie. Zobaczymy go w scenie z Gunnarem.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Żony idealnej". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 20. odcinka 7. sezonu, czyli "Party".

6. Duane Henry nowym agentem w "NCIS". Duane Henry pojawi się w dwóch ostatnich odcinkach 13. sezonu "NCIS". Jeśli się spodoba, zostanie w stałej obsadzie od przyszłego sezonu.

7. Zdjęcia z finału "Supergirl". Galerię znajdziecie tutaj, uwaga na spoilery.

8. W HBO będzie program o "Grze o tron". W HBO wystartuje program "After the Thrones", emitowany tuż po "Grze o tron". Andy Greenwald i Chris Ryan omawiać będą to, co się wydarzyło w danym odcinku.

REKLAMA