6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Ruszają zdjęcia do 4. sezonu "Sherlocka". "Grantchester" z 3. sezonem. Louis C.K. mówi, że już nie czuje "Louiego". A oprócz tego "Castle", "Hand of God", "Westworld".

1. Ruszają zdjęcia do 4. sezonu "Sherlocka". Oficjalnie ogłoszono, że ruszają zdjęcia do 4. sezonu "Sherlocka". "Duchy z przeszłości pojawiają w życiu Sherlocka Holmesa i Johna Watsona, zbliża się terror i tragedia. Historia, którą opowiadaliśmy od początku, osiągnie teraz punkt kulminacyjny" - zapowiada Steven Moffat, twórca serialu. Z kolei w oficjalnym oświadczeniu czytamy, że 4. sezon rozpoczyna się powrotem Sherlocka do Wielkiej Brytanii i przygotowaniami Watsona na największe życiowe wyzwanie: bycie ojcem.

2. Lili Simmons dołącza do obsady "Westworld". Lili Simmons dostała rolę w "Westworld", a zdjęcia do serialu - wstrzymane w styczniu - znów ruszyły. Simmons zagra Abigail, pracownicę tytułowego parku rozrywki, która swoim urokiem zachęca gości do wstąpienia do saloonu.

3. "Grantchester" z 3. sezonem. Telewizja ITV potwierdziła, że powstanie 3. sezon "Grantchester", na razie jednak nie wiadomo kiedy.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Castle". Tutaj znajdziecie foty z 18. odcinka 8. sezonu, czyli "Backstabber".

5. Louis C.K. już nie czuje "Louiego". Louis C.K. mówi, że "Louie" wydaje mu się teraz czymś z dalekiej przeszłości i że już serialu nie czuje. Co oznacza, że "Louie" może nie wrócić z nowym sezonem już nigdy.

6. Faye Dunaway dołącza do obsady "Hand of God". Faye Dunaway pojawi się w roli Valerie Harris - zwanej ciocią Val - w 2. sezonie "Hand of God".

REKLAMA