Co dalej w "Arrow"? Zdjęcia z kolejnego odcinka

"Arrow" (Zdjęcia: CW)

"Arrow" (Zdjęcia: CW)

W "Arrow" wydarzyło się to, co niektórzy przewidywali już od pewnego czasu. A jakie plany na kolejny odcinek? Zobaczcie zdjęcia i uważajcie na ogromne spoilery.

W 18. odcinku 4. sezonu scenarzyści "Arrow" zabili Laurel. Spekulowało się o tym już od pewnego czasu, ale dopiero w środę poznaliśmy okoliczności śmierci bohaterki. Twórcy tłumaczą, że nie pozbyto się Laurel dlatego, że fani jej nie lubili, powody były zupełnie inne, związane z tym, że serial potrzebuje mocnego kopa na koniec sezonu.

Nie będzie to jednak ostateczne pożegnanie z bohaterką, bo Laurel powróci we "Flashu", gdzie zobaczymy jej wersję z Ziemi 2. Marc Guggenheim w wywiadach udzielonych amerykańskim serwisom po emisji tego odcinka zapewnia jednak, że nie ma tu mowy o żadnym twiście, udawanej śmierci itp. Laurel nie żyje naprawdę.

Co to oznacza dla serialu? Z oficjalnego opisu kolejnego odcinka, "Canary Cry", wynika, że śmierć Laurel będzie miała ważne skutki dla ekipy Olivera. Zwłaszcza Diggle będzie przytłoczony poczuciem winy. Z kolei ojciec bohaterki odmówi przyjęcia do wiadomości, że jego córka nie żyje i poprosi Nyssę (Katrina Law) o przywrócenie jej. Jego teorię, że Laurel tak naprawdę żyje, będzie wspierać to, że w Star City pojawi się Czarny Kanarek.

Wypuszczona została galeria zdjęć z pogrzebu (więcej znajdziecie tutaj), na których oprócz wyżej wymienionych widać także matkę Laurel, Dinah (Alex Kingston). Emisja odcinka "Canary Cry" zaplanowana jest na 27 kwietnia.

arrow01

arrow02

arrow03

arrow04

arrow05

arrow06

arrow07

arrow08

arrow09

arrow10

arrow11

REKLAMA