6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gilmore Girls" (Fot. WB)

"Gilmore Girls" (Fot. WB)

Możliwe, że powstaną kolejne sezony "Gilmore Girls". Ian Somerhalder mówi, że koniec "Pamiętników wampirów" jest bliski. "22.11.63" dziś wieczorem w polskim FOX-ie. A oprócz tego "Brooklyn 9-9", Netflix i nie tylko.

1. Jeszcze więcej "Gilmore Girls"? To możliwe! Zarówno Lauren Graham, jak i twórcy serialu podkreślają, że finałowy odcinek na Netfliksie wcale nie będzie taki finałowy. - Obsada nie ginie na końcu w żadnej strasznej eksplozji. Spoiler alert! Ale ten świat jest dziwny. To większy problem z logistycznego punktu widzenia, niż dla mnie i Amy wymyślić kolejne historie - powiedział Daniel Palladino w rozmowie z "Entertainment Weekly".

2. Ian Somerhalder mówi, że koniec "Pamiętników wampirów" jest bliski. Ian Somerhalder powiedział podczas Walker Stalker Con w Nashville, że "Pamiętniki wampirów" zakończą się po 8. sezonie, bo twórcy zdecydowali się "oddać sprawiedliwość tej historii". Telewizja CW nie komentuje tego.

3. FOX zamawia komedię "Famous". FOX zamówił na lato składającą się z 10 odcinków komedię "Famous", opowiadającą o dwójce nauczycieli, z których jedno zostaje internetową gwiazdą. Premiera zaplanowana jest na 12 czerwca.

4. Netflix ma już 5 milionów użytkowników w Wielkiej Brytanii. Badanie Enders Analysis mówi, że Netflix w zeszłym roku zanotował 37-procentowy wzrost i wyprzedził konkurencję. To oznacza, że serwis ma obecnie 5,2 mln płacących klientów na Wyspach.

5. Zdjęcia z finału 3. sezonu "Brooklyn 9-9". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka "Greg and Larry", czyli finału 3. sezonu "Brooklyn 9-9".

6. "22.11.63" dziś wieczorem w polskim FOX-ie. Dziś o godz. 22:00 w FOX Polska będziecie mogli obejrzeć premierę "22.11.63" - serialowej adaptacji książki "Dallas '63" Stephena Kinga, której bohater udaje się w przeszłość, by powstrzymać zamach na prezydenta Kennedy'ego. W serialu wciela się w niego James Franco. Kolejne odcinki będą w FOX-ie w kolejne poniedziałki o godz. 22:00. Zapraszamy!