10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Episodes" zakończy się po pięciu sezonach. Arden Cho opuszcza "Teen Wolfa". Jeszcze więcej zdjęć z nowych odcinków "Gilmore Girls". A oprócz tego "Castle", "Chirurdzy", "Tyrant", "Iron Fist" i nie tylko.

1. "Episodes" zakończy się po pięciu sezonach. Showtime oficjalnie zdecydował się zakończyć "Episodes" po 5. sezonie. Zdjęcia do niego mają się rozpocząć w przyszłym tygodniu w Londynie (gdzie dziać się będzie akcja siedmiu nowych odcinków).

2. Arden Cho opuszcza "Teen Wolfa". Arden Cho, czyli serialowa Kira, ogłosiła, że jednak jej nie zobaczymy w 6. sezonie "Teen Wolfa".

3. David Wenham w obsadzie "Iron Fist". David Wenham wcieli się w Harolda Meachuma, bezlitosnego bogacza ze świata wielkich korporacji, który miał związek ze śmiercią rodziców głównego bohatera.

4. Annet Mahendru w obsadzie "Tyrant". Znana z "The Americans" Annet Mahendru dostała powracającą rolę żony szejka Al-Qadiego.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Chirurgów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 21. odcinka 12. sezonu, czyli "You're Gonna Need Someone on Your Side".

6. Drew Barrymore pojawi się w "Odd Mom Out". Drew Barrymore pojawi się gościnnie w 2. sezonie "Odd Mom Out". W serialu zobaczymy także Blythe Danner.

7. Louis C.K. mówi, że "Horace and Pete" wpędził go w długi. Louis C.K. zdradził w "The Howard Stern Show", że po tym jak zrobił własny serial, ma miliony długów. Niby udało mu się wcześniej zarobić kilka milionów na swojej działalności, ale wystarczyło, że doszedł do 4. odcinka i wszystkie pieniądze się pokończyły. Ale jest dobrej myśli i liczy, że do lata inwestycja się zwróci.

8. "Degrassi: Next Class" z 2. sezonem. Netflix zamówił 2. sezon "Degrassi: Next Class". Powrót zaplanowany jest na 22 lipca.

9. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Castle". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 19. odcinka 8. sezonu, czyli "Dead Again".

10. Jeszcze więcej zdjęć z nowych odcinków "Gilmore Girls". Netflix wypuścił jeszcze kilka zdjęć z powrotu "Gilmore Girls" i przy okazji ogłosił, że serial wróci jeszcze w tym roku i że nowe odcinki będą dostępne na całym świecie.

gg01

gg02

gg03

REKLAMA