11 seriali Netfliksa, na które czekamy w tym roku

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

"Unbreakable Kimmy Schmidt" (sezon 2) - 15 kwietnia

"Unbreakable Kimmy Schmidt" (Fot. Netflix)

"Unbreakable Kimmy Schmidt" (Fot. Netflix)


Najbardziej kolorowa i absurdalna komedia na Netfliksie wraca już w najbliższy piątek. W nowym sezonie dalej będziemy oglądać, jak główna bohaterka próbuje sobie poukładać życie w nowym Jorku, po tym jak po 15 latach uciekła z bunkra, w którym więził ją groteskowy guru, grany przez Jona Hamma. Będą nowe związki, nowe przyjaźnie, nowe wyzwania. Na pewno zobaczymy Kimmy w roli świątecznego elfa, będzie też wielu ciekawych gości.

Pojawi się Tina Fey, ale nie jako parodia prokurator Marcii Clark, tylko w zupełnie nowej roli - terapeutki Andrei Bayden, która nie wylewa za kołnierz. Zobaczymy także ponownie Amy Sedaris, która gra należącą do nowojorskiej elity znajomą Jacqueline.

Gościnnie pojawi się Jeff Goldblum w roli gospodarza programu telewizyjnego w stylu doktora Phila, który przeprowadzi rozmowę z Kimmy. Zosia Mamet i Evan Jonigkeit wcielą się w dwójkę hipsterów z sąsiedztwa. Fred Armisen zagra jednego z byłych facetów Jacqueline, David Cross wcieli się w prawnika, z kolei Annę Camp zobaczymy w roli niejakiej Deirdre Robespierre - nowej rywalki Jacqueline. Klip z Anną i Jacqueline możecie zobaczyć poniżej, obie panie są świetne.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11