7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Broadchurch" (Fot. ITV)

"Broadchurch" (Fot. ITV)

"New Girl" z zamówieniem na 6. sezon. Wkrótce ruszą zdjęcia do finałowego sezonu "Broadchurch". "Outlander" podwoił oglądalność po powrocie. A oprócz tego "American Crime Story", "Marseille", "Pakt" i nie tylko.

1. "New Girl" z zamówieniem na 6. sezon. FOX zamówił 6. sezon "New Girl". Tymczasem w drugiej połowie 5. sezonu zobaczymy jeszcze Megan Fox, która wpadnie na chwilę gościnnie.

2. Wkrótce ruszą zdjęcia do finałowego sezonu "Broadchurch". Tego lata rozpoczną się zdjęcia do 3. (i zarazem pożegnalnego) sezonu "Broadchurch". Powrócą David Tennant i Olivia Colman, a także Arthur Darvill, Carolyn Pickles, Andrew Buchan i Jodie Whittaker. Do obsady dołączą Julie Hesmondhalgh, Georgina Campbell, Sarah Parish, Charlie Higson i Mark Bazeley. W planach jest 8 odcinków, w których zobaczymy nową sprawę, związaną z przestępstwem na tle seksualnym.

3. "Man Seeking Woman" z 3. sezonem. Telewizja FXX zamówiła 3. sezon komedii "Man Seeking Woman", składający się z 10 odcinków.

4. Rekordowe "American Crime Story". "American Crime Story" to najchętniej oglądany serial w kablówkach w tym roku.

5. "Outlander" podwoił oglądalność po powrocie. Premierę 2. sezonu "Outlandera" obejrzało 1,46 mln/0,4 widzów w telewizji Starz. Dla tego serialu to rekord i zarazem dwa razy większa oglądalność niż na początku (pilot miał 720 tys./0,2, a finał 1. sezonu 980 tys./0,2).

6. Obsada "Marseille" na zdjęciu. Premiera pierwszego francuskiego serialu Netfliksa już 5 maja.

marseille_cast-photo

7. Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu "Paktu". W 2. sezonie, składającym się z 6 odcinków, zobaczymy kolejne śledztwo prowadzone przez dziennikarza Piotra Grodeckiego (Marcin Dorociński). Sezon powstaje na podstawie oryginalnego polskiego scenariusza, akcja dzieje się w Warszawie i na Śląsku, reżyseruje Leszek Dawid. Premiera zaplanowana jest na jesień, a na razie HBO udostępniło kilka zdjęć z planu.

Pakt2_HBO_2_Marcin Dorocinski_Leszek Dawid_fot. Piotr Litwic

Pakt2_HBO_3_Marcin Dorocinski_Leszek Dawid_Pawel Flis_fot. Piotr Litwic

Pakt2_HBO_6_Marcin_Dorocinski_fot. Piotr Litwic

REKLAMA