Szalona przemoc we fragmencie "Preacher" [wideo]

"Preacher" (Fot. AMC)

"Preacher" (Fot. AMC)

AMC wypuściło fragment premiery serialowego "Kaznodziei", w którym widzom przedstawia się Tulip, towarzyszka tytułowego bohatera. I trzeba przyznać, że dziewczyna ma niezłe wejście!

22 maja wystartuje serialowa wersja kontrowersyjnego komiksu "Kaznodzieja". Za projekt, który AMC przejęło od HBO, odpowiedzialni są Seth Rogen i Evan Goldberg. Pierwszy sezon będzie składać się z 10 odcinków.

W serialu oglądać będziemy losy Jessego Custera (znany z "Agentki Carter" Dominic Cooper), małomiasteczkowego kaznodziei z Teksasu, który został opętany przez Genesis, istotę powstałą ze współżycia anioła i demona. Dzięki temu ma moc, która pozwala mu zmusić każdego do zrobienia dosłownie wszystkiego.

Wraz z dziewczyną o imieniu Tulip (Ruth Neggaz z "Agentów T.A.R.C.Z.Y.") i irlandzkim wampirem pijakiem Cassidym (Joseph Gilgun z "Misfits") rusza więc na misję. W obsadzie znajdują także Lucy Griffiths ("True Blood") jako Emily Woodrow i Ian Colletti ("Rake") jako Eugene Root, czyli Arseface.

W klipie wypuszczonym przedpremierowo przez AMC możemy zobaczyć, co potrafi Tulip. Scena jest bardzo brutalna i szalona, a towarzyszka tytułowego kaznodziei oczywiście daje pełen popis swoich możliweości.

Oprócz tego wypuszczono na Twitterze teaser z wampirem Cassidym.