Ostatnie dni na planie "Żony idealnej" [zdjęcia]

Fot. Instagram/Alan Cumming

Fot. Instagram/Alan Cumming

Jeśli chcecie zobaczyć, co się działo po nakręceniu ostatnich ujęć "Żony idealnej", mamy dla Was foty z Facebooka i Instagrama, a na nich Juliannę Margulies, Alana Cumminga i innych.

"Żona idealna" dla nas zakończy się 8 maja, ale dla aktorów i twórców kończy się już teraz. To właśnie w tym tygodniu kręcone są ostatnie ujęcia, a pełne emocji zdjęcia z planu zebrał serwis E! Online. Dostarczyli ich sami aktorzy, którzy chętnie dzielą się w serwisach społecznościowych wszystkim tym, co się teraz dzieje za kulisami. Oczywiście oprócz spoilerów.

Julianna Margulies wrzuciła na Facebooka zdjęcia z Cush Jumbo i Jeffreyem Deanem Morganem, którzy najwyraźniej zakończyli zdjęcia trochę wcześniej niż ona (ale niewiele, nie ma co wyciągać z tego pochopnych wniosków na temat Jasona i Alicii).

julianna01

julianna02

julianna03

Alan Cumming zaszalał na koniec z twórcami serialu u boku. Jaka szkoda, że pewnie nie zobaczymy Eli Golda na takim luzie! Zobaczcie krótkie wideo:

Matthew Morrison swoją ostatnią scenę z Julianną Margulies nakręcił wczoraj (znów - nie wyciągajmy z tego wniosków, ale to prawdopodobnie znaczy, że grany przez niego nieustępliwy prokurator będzie dręczył Petera aż do samego końca). Nie mogło oczywiście zobaczyć wspólnej fotki i podziękowań na koniec.

REKLAMA