Szykuje się miły powrót w finale "Żony idealnej"

"Żona idealna" (Fot. CBS)

"Żona idealna" (Fot. CBS)

Michael Ausiello donosi, że w finale "Żony idealnej" zobaczymy postać, którą pożegnaliśmy kilka sezonów temu. Uwaga na spoilery z przeszłości i przyszłości!

To właściwie tylko plotka, nie żadna potwierdzona informacja (CBS milczy w tej sprawie), ale jeśli Michael Ausiello pisze, że w finale "Żony idealnej" możemy zobaczyć ponownie Josha Charlesa w roli nieodżałowanego Willa Gardnera, to coś w tym jest. Z informacji szefa serwisu TVLine wynika, że Will pojawi się we flashbacku z Alicią.

Josh Charles odszedł z "Żony idealnej" w 5. sezonie, w odcinku "Dramatics, Your Honor" (tydzień później jeszcze pojawił się we flashbackach). Ostatnio grał w "Masters of Sex", "Inside Amy Schumer", a także "Wet Hot American Summer". Można go też spotkać na Twitterze, gdzie jest bardzo aktywny i często komentuje, co akurat ogląda (ostatnio "Unbreakable Kimmy Schmidt").

Finał "Żony idealnej" CBS pokaże 8 maja. Oficjalnie nie wiadomo nic ani o powrocie Josha, ani innych aktorów, których od dawna w serialu nie widzieliśmy, ale można przypuszczać, że twórcy mają kilka asów w rękawie.

REKLAMA