5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Horace and Pete" (Fot. LouisCK.net)

"Horace and Pete" (Fot. LouisCK.net)

Louis C.K. nie będzie kontynuować "Horace and Pete". Duńska aktorka będzie Julią w pilocie "Still Star-Crossed". Brie Larson poprowadzi "Saturday Night Live". A oprócz tego "Contaiment" i "Penny Dreadful".

1. Louis C.K. nie będzie kontynuować "Horace and Pete". Louis C.K. poinformował, że stworzony przez niego serial się zakończył i że było to pojedyncze doświadczenie. Kontynuacja nie jest planowana.

2. Duńska aktorka będzie Julią w pilocie "Still Star-Crossed". Clara Rugaard zagra Julię w pilocie "Still Star-Crossed" telewizji ABC. Serial ma być kontynuacją "Romea i Julii", to znaczy poznamy losy obu rodzin po śmierci młodej pary.

3. Brie Larson poprowadzi "Saturday Night Live". Brie Larson poprowadzi "SNL" 7 maja. Gościem muzycznym odcinka będzie Alicia Keys.

4. "Containment" w ofercie Seriale+. Nowy serial "Containment" (w polskiej wersji "Kwarantanna") będzie dostępny od 29 kwietnia w serwisie VoD Seriale+.

5. Nowe zdjęcia z "Penny Dreadful". "Penny Dreadful" jeszcze nie wróciło, ale już możecie obejrzeć zdjęcia z 2. odcinka 3. sezonu.