6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Castle" (Fot. ABC)

"Castle" (Fot. ABC)

Doris Roberts z "Wszyscy kochają Raymonda" nie żyje. Twórca "Castle" zawiedziony zwolnieniem Stany Katic. Kevin Bacon w nowym serialu twórczyni "Transparent". A oprócz tego "Iron Fist", "SIX", "Pamiętniki wampirów".

1. Doris Roberts nie żyje. Aktorka znana z roli Marie Barone w sitcomie "Wszyscy kochają Raymonda" zmarła w wieku 90 lat.

2. Twórca "Castle" zawiedziony zwolnieniem Stany Katic. Twórca "Castle", Andrew W. Marlowe, krótko skomentował na Twitterze informację o wyrzuceniu Stany Katic z serialu: "Złamano mi serce. Brak słów".

3. Kevin Bacon w nowym serialu twórczyni "Transparent". Kevin Bacon dostał jedną z głównych ról w "I Love Dick". Wcieli się w Dicka, charyzmatycznego profesora, który staje się przedmiotem obsesji pewnego małżeństwa.

4. Powiększa się obsada "Iron Fist". Jessica Stroup i Tom Pelphrey zagrają rodzeństwo, Joy i Warda Meachumów, w nowym serialu Marvela.

5. Walton Goggins w serialu "SIX". Walton Goggins zastąpi Joego Manganiello w serialu "SIX" opowiadającym o Navy SEALs.

6. Zdjęcia z kolejnych odcinków "Pamiętników wampirów". Tutaj znajdziecie foty z 20. i 21. odcinka 7. sezonu, w których będzie się działo bardzo dużo u Caroline.

REKLAMA