8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mr. Robot" wraca w lipcu. Powstanie 2. sezon "Kronik Shannary". Idris Elba zagra główną rolę w nowym serialu twórcy "American Crime". A oprócz tego "Żona idealna", "Chirurdzy", nowe seriale brytyjskie i nie tylko.

1. "Mr. Robot" wraca w lipcu. "Mr. Robot" wróci 13 lipca z 2. sezonem, składającym się z 10 odcinków. Pojawi się w nich kilka nowych twarzy: Sandrine Holt, Craig Robinson czy Grace Gummer w roli agentki FBI.

2. "Kroniki Shannary" z 2. sezonem. MTV zamówiło 2. sezon "Kronik Shannary". Na razie nie ma informacji o przybliżonej choćby dacie premiery.

3. Idris Elba w nowym serialu twórcy "American Crime". Idris Elba zagra główną rolę w serialu "Guerilla", który współtworzyć będą brytyjski Sky Atlantic i amerykański Showtime. Zobaczymy historię miłosną, rozgrywającą się na tle politycznej zawieruchy w Londynie z lat 70. Elba wcieli się w aktywistę, który pomoże uwolnić więźnia politycznego i stworzyć radykalny ruch walczący o prawa czarnoskórej mniejszości w Wielkiej Brytanii. W planach na razie jest 6-odcinkowy sezon, który napisze John Ridley ("American Crime", "12 Years a Slave").

4. Jeszcze więcej ciekawych projektów Sky Atlantic. Brytyjska stacja ma w planach serial z Timem Rothem i Christiną Hendricks, opowiadający o detektywie, który zamieszkuje w kanadyjskich górach. Z kolei Dawn French zagra główną rolę w nowym serialu "Delicious", osadzonym w Kornwalii i opowiadającym o miłości, złamanym sercu, kobiecej przyjaźni, a także jedzeniu. Trzeci projekt Sky to "Riviera", thriller o bogaczach z Julią Stiles w roli głównej.

5. "Tyrant" wraca w lipcu. Telewizja FX ogłosiła, że 6 lipca powróci z 3. sezonem "Tyrant". Z kolei 30 czerwca premierę będzie mieć 2. sezon "Sex&Drugs&Rock&Roll".

6. Zdjęcia z przedostatniego odcinka "Żony idealnej". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka "Verdict", który zostanie wyemitowany 1 maja.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Chirurgów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 22. odcinka 12. sezonu, czyli "Mama Tried".

8. Baner promujący "Feed the Beast". W serialu, opowiadającym o właścicielach restauracji uwikłanych w niebezpieczne konszachty, główne role grają David Schwimmer i Jim Sturgess. Premiera 31 maja. Baner możecie powiększyć kliknięciem.

feed-the-beast-key-art

REKLAMA