7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" z zamówieniem na 7. sezon. Zamówienie dostały też komedie HBO. Carrie-Anne Moss w obsadzie "Humans". A oprócz tego "Angie Tribeca", "Castle", "Scream" i nie tylko.

1. "Gra o tron" z zamówieniem na 7. sezon. HBO zamówiło oficjalnie 7. sezon "Gry o tron". Na razie nie wiadomo, ile będzie liczył odcinków - twórcy serialu mówili, że chcieliby, aby powstały jeszcze dwa sezony składające się łącznie z 13 odcinków.

2. Zamówienie dostały też komedie HBO. "Veep" wróci za rok z 6. sezonem, a "Dolina Krzemowa" z 4. sezonem.

3. Carrie-Anne Moss i nie tylko w obsadzie "Humans". Carrie-Anne Moss wcieli się w dr Athenę Morrow, ekspertkę od sztucznej inteligencji. Sam Palladio zagra właściciela kawiarni, zaś Marshall Allman - miliardera z Doliny Krzemowej. Do obsady "Humans" dołączą także Sonya Cassidy i Letitia Wright.

4. Kolejni goście w 2. sezonie "Angie Tribeca". James Franco powróci w 2. sezonie komedii TBS. W serialu pojawią się także Mary McCormack, Noah Wyle, Maya Rudolph, Eriq La Salle, Danny Pudi, Busy Philipps, Kevin Pollak, Rhys Darby, Ed Begley Jr, Joe Jonas i Joey McIntyre. 2. sezon będzie miał premierę 6 czerwca, tym razem TBS nie wyemituje serialu w trybie maratonu.

5. Zdjęcia z kolejnego sezonu "Castle". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 20. odcinka 8. sezonu, w którym gościnnie pojawi się znana z "Firefly" Jewel Staite.

6. "Dickensian" skasowane. BBC zrezygnowało z serialu po jednym sezonie.

7. Zdjęcia z 2. sezonu "Scream". Więcej zdjęć tutaj.

scream01

scream02

REKLAMA