5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Luther" (Fot. BBC)

"Luther" (Fot. BBC)

Idris Elba mówi, że "Luther" jeszcze wróci. SyFy planuje serial "Krypton". Michelle Obama pojawi się w "NCIS". A oprócz tego "Fuller House" i "Czarna lista".

1. Idris Elba mówi, że "Luther" jeszcze wróci. Idris Elba powiedział, że publiczność zasługuje na więcej odcinków "Luthera". - Nie jesteśmy na razie pewni, kiedy "Luther" wróci i w jakiej formie. Mój instynkt mówi, że zobaczycie go w telewizji, ale film też zdecydowanie jest w planach - oznajmił aktor w rozmowie z brytyjskim Loaded.

2. SyFy planuje serial "Krypton". Telewizja SyFy ma w planach zamówienie serialu "Krypton", opowiadającego o rodzinnej planecie Supermana i będącego prequelem historii, którą dobrze znamy. Akcja będzie osadzona dwa pokolenia przed zniszczeniem planety, widzowie poznają dziadka Supermana, który walczy o honor rodziny i ocalenie świata. Produkcję serialu poprowadzi Damian Kindler ("Sleepy Hollow").

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Czarnej listy". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 21. odcinka 3. sezonu, czyli "Susan Hargrave".

4. Ashley Liao w stałej obsadzie "Fuller House". Ashley Liao, czyli serialowa Lola (dziewczyna Jacksona), będzie w stałej obsadzie "Fuller House" od 2. sezonu.

5. Michelle Obama w "NCIS". Amerykańska pierwsza dama pojawi się w odcinku "Homefront", który CBS pokaże 3 maja. Będzie promować w serialu prawdziwą ogranizację Joining Forces, która zajmuje się pomaganiem rodzinom żołnierzy.

Homefront