Wasze hity i kity tygodnia - które seriale wygrały?

1 2

W tym tygodniu w Waszych hitach dominują serialowe finały: "Better Call Saul", "Dziewczyny", "Brooklyn 9-9". Nie zabrakło też tym razem kitu, na który zanosiło się już od jakiegoś czasu.

HITY TYGODNIA

"Better Call Saul" - sezon 2, odcinek 10 ("Klick")

wmichael: Kolejny dowód na to jak fenomenalnym scenarzystą jest Vince Gilligan. Finałowy odcinek drugiego dostarcza zarówno akcji (motyw Mike'a na pustyni jest wręcz wzorcowy), jak i cliffhangerów. Cud, miód, palce lizać.

"Dziewczyny" - sezon 5, odcinki 9 i 10 ("Love Stories" i "I Love You Baby")

michu: Kurcze, ale świetne zakończenie. Jessa i Adam! Bałem się, że będą chcieli rozwalić tę parę. Zrobili coś gorszego, oni zostali razem i będą się niszczyć. Hannah zawsze lawirowała u mnie od postaci, na którą byłem zły za jej głupie zachowanie, do słodkiej Hannah. Zdecydowanie skończyła na szczycie ten sezon.

"Jane the Virgin" - sezon 2, odcinek 18 ("Chapter Forty")

Victoria: Nawet tak tęczowa produkcja ma swoje ciemniejsze strony. Postać śledząca Michela wprowadza sporo niepewności.

"Outlander" - sezon 2, odcinek 2 ("Not in Scotland Anymore")

Meg: Fraserowie rozpoczęli nowe życie i wszystko zaczęło się układać. Zyskali nowych przyjaciół i powoli zaczęli zbliżać się do celu. Jamie poznał księcia Karola, a dzięki przyjaciółce Claire udało się im trafić na królewski dwór. Szczęście mącą tylko koszmary Jamiego i wieść z Anglii o tym, że Jack Randall żyje.

"Wikingowie" - sezon 4, odcinek 10 ("The Last Ship")

Mila: Po nierównej pierwszej połowie sezonu, nadszedł finałowy odcinek, który można uznać za udany. Nareszcie było dużo akcji, emocji, walk, czyli tego co w "Wikingach" najlepsze. Warto było również czekać na to starcie braci. Wiele wątków się zakończyło, co daje nadzieje na lepsze rozwiniecie fabuły w drugiej połowie sezonu, szczególnie teraz kiedy mieliśmy okazję poznać synów Ragnara.

"Brooklyn Nine-Nine" - sezon 3, odcinek 23 ("Greg and Larry")

AZ: Hit za genialny cliffhanger.

"Broad City" - sezon 3, odcinek 10 ("Jews on a Plane")

michu: Wariatki w samolocie. Najlepsza była końcówka, gdy wreszcie były razem.

"Agenci T.A.R.C.Z.Y." - sezon 3, odcinek 17 ("The Team")

emma: Niesamowita mroczna Skye, mroczny odcinek...

1 2
REKLAMA