8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Żona idealna" (Fot. CBS)

"Żona idealna" (Fot. CBS)

Julianna Margulies mówi, że pokochamy albo znienawidzimy finał "Żony idealnej". Michael Weatherly opuszcza "NCIS" w finale. Powstanie serialowy "Przekręt". A oprócz tego "Fuller House", "Penny Dreadful" i nie tylko.

1. Julianna Margulies mówi, że pokochamy albo znienawidzimy finał "Żony idealnej". Julianna Margulies powiedziała, że w finale "Żony idealnej" czekają nas intensywne emocje. Jej zdaniem fani albo to pokochają, albo znienawidzą, nie ma trzeciej opcji. Ona sama musiała przeczytać scenariusz kilka razy, zanim była w stanie napisać do twórców i wyrazić swoją opinię. Dopiero po czwartym czytaniu otworzyła butelkę wina, którą przysłano jej razem ze scenariuszem, i oznajmiła, że to jest po prostu genialne.

2. Powstanie serialowy "Przekręt". "Przekręt" Guya Ritchiego zostanie zamieniony w serial, zrobiony w stylu "Fargo". Czyli dostaniemy zupełnie nową historię, bez bohaterów znanych z filmu, ale osadzoną w tym samym uniwersum. Na razie projekt powstaje, nie wiadomo, jaka stacja go zechce.

3. Michael Weatherly opuszcza "NCIS" w finale. Michael Weatherly odejdzie w finale 13. sezonu z "NCIS", który zostanie pokazany 17 maja. Twórcy obiecują wielkie emocje i zapowiadają, że przydadzą się chusteczki. Niestety, w odcinku nie powróci nawet na moment Cote de Pablo.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Penny Dreadful". Serial jeszcze nie zdążył wrócić, a już możecie zobaczyć foty z 3. odcinka 3. sezonu, czyli "Good and Evil Braided Be".

5. Steve będzie miał nową dziewczynę w "Fuller House". Steve znajdzie w 2. sezonie nową dziewczynę, C.J., która, co nie jest wielką niespodzianką, w praktyce będzie kopią D.J.

6. Raper Nas w ekipie "The Get Down". Baz Luhrmann zdradził, że wśród twórców jego nowego serialu znajduje się raper Nas, który miał na niego spory wpływ.

7. Eric McCormack w nowym serialu Netfliksa. Eric McCormack dostał główną rolę w nowym serialu science fiction o podróżach w czasie i ratowaniu ludzkości. Serial zatytułowany "Travelers" produkowany jest do spółki z kanadyjską telewizją Showcase. Twórcą jest Brad Wright ("Gwiezdne wrota").

8. "Gra o tron" wraca dziś w HBO i HBO GO. O godz. 20:10 w HBO będzie dziś mieć miejsce premiera 6. sezonu "Gry o tron". Odcinek możecie też oglądać już teraz w HBO GO, bez abonamentu.

REKLAMA