6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

HBO wypuściło opisy kolejnych odcinków "Gry o tron". "Underground" z 2. sezonem. Showtime wypuścił wcześniej nowe "Penny Dreadful". A oprócz tego "Fuller House", nowa komedia twórcy "Happy Endings" i nie tylko.

1. HBO wypuściło opisy kolejnych odcinków "Gry o tron". HBO stawia w tym roku na bardzo enigmatyczne opisy odcinków "Gry o tron". Drugi odcinek nosi tytuł "Home", a jego opis brzmi tak: "Bran trenuje z Trójoką Wroną. W Królewskiej przystani Jaime doradza Tommenowi. Tyrion domaga się dobrych wiadomości, ale musi sam je przynieść. W Czarnym Zamku Nocna Straż staje za Thorne'em. Ramsay Bolton proponuje plan, a Balon Greyjoy ma inne propozycje".

Z kolei w odcinku trzecim, czyli "Oathbreaker", "Daenerys spotyka swoją przyszłość. Bran spotyka przeszłość. Tommen konfrontuje się z Wielkim Wróblem. Arya trenuje, żeby być Nikim. Varys znajduje odpowiedź. Ramsay dostaje prezent".

2. "Underground" z 2. sezonem. WGN America zamówiła 2. sezon "Underground", składający się z 10 odcinków.

3. Showtime wypuścił wcześniej nowe "Penny Dreadful". Showtime wrzucił już do internetu 1. odcinek 3. sezonu "Penny Dreadful". Oficjalna premiera 3 maja.

4. FOX rezygnuje z letniej komedii "Famous". Zaplanowany na lato serial komediowy "Famous" został wycofany z ramówki. FOX na razie jednak nie porzuca projektu całkiem, jest szansa na późniejszy debiut.

5. Twórca "Happy Endings" z nowym serialem w telewizji Showtime. David Caspe wraz z Sethem Gordonem (reżyser filmu "Szefowie wrogowie") tworzą nowy serial komediowy "Manhunt" dla Showtime'a.

6. Kolejny awans w "Fuller House". John Brotherton, czyli serialowy Matt, awansował do stałej obsady "Fuller House".