"BrainDead" - trailer komedii twórców "Żony idealnej"

"BrainDead" (Fot. CBS)

"BrainDead" (Fot. CBS)

Michelle i Robert Kingowie, twórcy "Żony idealnej", na wakacje przygotowali szaloną komedię o waszyngtońskich politykach, których mózgi pożera wirus rodem z kosmosu. Zobaczcie zwiastun.

"Żona idealna" się kończy, ale nie oznacza to rozstania z Michelle i Robertem Kingami, którzy tego lata pokażą swój nowy serial. "BrainDead" to szalony thriller w komediowym wydaniu, opowiadający o kosmicznym wirusie atakującym mózgi amerykańskich polityków w Kongresie.

W głównych rolach zobaczymy Mary Elizabeth Winstead i Aarona Tveita. Ona zagra córkę politycznej rodziny należącej do Partii Demokratycznej, która opuściła stolicę, aby tworzyć dokumenty filmowe. Teraz wraca, bo jej brat potrzebuje pomocy, i odkrywa, że nie ma już rządu, a mózgi licznych polityków zostały pożarte przez kosmitów. On z kolei wcieli się w Garetha, pracownika biura republikańskiego senatora, który będzie miał swój udział w ratowaniu świata. W serialu pojawi się także Tony Shalhoub w roli senatora Republikanów.

A jak to wszystko działa na ekranie, możecie zobaczyć w zwiastunie poniżej. "BrainDead" zadebiutuje 13 czerwca, pierwszy sezon będzie liczył 13 odcinków.

Poster from Serienjunkies.de