5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Tweet Sary Ramirez z "Chirurgów" wywołał burzę pytań. Netflix i BBC tworzą miniserię "Watership Down". Scenarzysta "The Americans" mówi, że będzie 5. sezon. A oprócz tego "Castle" i "The Catch".

1. Sara Ramirez sugeruje, że opuści "Chirurgów"? Sara Ramirez wrzuciła tweeta, który sprawił, że pojawiły się pytania, czy opuści "Chirurgów". Napisała, że to już zakończenie dla dr Callie Torres, a następnie dała hashtag #sezon13 i podziękowała za jazdę bez trzymanki. Interpretacje tweeta są bardzo różne, bo aktorka nie ma kontraktu na kolejny sezon. Prawdopodobnie jednak go podpisze, a zakończenie dla Callie oznacza po prostu koniec zdjęć do obecnego sezonu. Niemniej jednak to "Chirurdzy" - nigdy nie wiadomo, kto zginie w finale.

2. Nowe twarze w "The Catch". Zach Knighton, Sally Pressman i Mimi Kennedy pojawią się gościnnie w finale "The Catch".

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Castle". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 21. odcinka 8. sezonu, czyli "Hell to Pay".

4. Netflix i BBC tworzą miniserię "Watership Down". Netflix i BBC tworzą animowany miniserial "Watership Down" na podstawie popularnej powieści Richarda Adamsa (w Polsce "Wodnikowe Wzgórze"). To opowieść fantastyczna o grupie królików, które muszą opuścić swoją królikarnię i wyruszyć w poszukiwaniu nowego miejsca. Króliki mają imiona, strukturę społeczną, język, mitologię itp. W obsadzie znajdują się John Boyega, James McAvoy, Nicholas Hoult, Ben Kingsley i Gemma Arterton.

5. Scenarzysta "The Americans" mówi, że będzie 5. sezon. "The Americans" nie ma oficjalnie zamówienia na 5. sezon, ale Joel Fields, jeden ze scenarzystów serialu, wrzucił zdjęcie, które stanowi dowód, że prace już się rozpoczęły. Teraz tylko czekamy na informację o zamówieniu.

REKLAMA