6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Ranch" (Fot. Netflix)

"The Ranch" (Fot. Netflix)

"The Ranch" z 2. sezonem. "Killjoys" i "Dark Matter" wracają w lipcu. Elisabeth Moss w nowym serialu Hulu na podstawie książki Margaret Atwood. A oprócz tego "Chirurdzy", The West Wing" i nie tylko.

1. "The Ranch" z 2. sezonem. Netflix zamówił 2. sezon komedii "The Ranch", składający się z 20 odcinków. A jesienią zobaczymy jeszcze sezon 1B - czyli kolejne 10 odcinków.

2. Elisabeth Moss w nowym serialu Hulu. Elisabeth Moss dostała rolę Offred w serialu "The Handmaid's Tale". To ekranizacja książki science fiction Margaret Atwood, znanej w Polsce pod tytułem "Opowieść podręcznej". Osadzona w niedalekiej przyszłości opowieść skupia się na losach kobiety, żyjącej w dyktaturze wojskowo-religijnej, która powstała na terenie USA.

3. "Killjoys" i "Dark Matter" wracają w lipcu. Nowe sezony obu seriali będą mieć premierę 1 lipca.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Chirurgów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 23. odcinka 12. sezonu, czyli "At Last".

5. "Ziemiomorze" w CBS Action. CBS Action zaprasza dziś i jutro o godz. 21:00 na miniserial fantastyczny "Ziemiomorze". To ekranizacja dwóch tomów kultowego pięcioksięgu Ursuli K. Le Guin. W obsadzie znajdują się Shawn Ashmore ("X-Men"), Kristin Kreuk ("Tajemnice Smallville"), Danny Glover ("Zabójcza broń"), Isabella Rossellini ("Blue Velvet"), Sebastian Roche ("Beowulf"). Więcej o tej produkcji poczytacie tutaj.

6. Allison Janney ponownie w swojej kultowej roli. Allison Janney pojawiła się jako C.J. Cregg na briefiengu w Białym Domu.

REKLAMA