5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Fuller House" (Fot. Netflix)

"Fuller House" (Fot. Netflix)

"Fuller House" wróci szybciej niż sądziliśmy. John Krasinski jako Jack Ryan w serialu Amazona. Ekipa "Różowych lat 70." (prawie) w komplecie na planie "The Ranch". A oprócz tego "Devious Maids" i "Quantico".

1. "Fuller House" wróci szybciej niż sądziliśmy. John Stamos powiedział, że już jest gotowych 10 z 13 scenariuszy 2. sezonu "Fuller House". Na pewno będą fajne występy gościnne, ale raczej nie mamy co spodziewać się bliźniaczek Olsen.

2. John Krasinski jako Jack Ryan w serialu Amazona. John Krasinski zagra serialową wersję Jack Ryana w nowej produkcji Amazona. Za sterami stoją Carlton Cuse ("Lost") i Graham Roland ("Fringe"). Serial nie będzie bezpośrednią adaptacją książek Toma Clancy'ego.

3. Zdjęcia z finału "Quantico". Tutaj znajdziecie foty z finału 1. sezonu "Quantico", który jest zaplanowany na 15 maja.

4. Zdjęcia obsady "Devious Maids" na nowy sezon. Do obejrzenia tutaj.

5. Ekipa "Różowych lat 70." (prawie) w komplecie na planie "The Ranch". Wilmer Valderrama, Mila Kunis i Laura Prepon przyszli na plan "The Ranch", kiedy kręcono finał. Komedia Netfliksa wróci jesienią z drugą połową 1. sezonu.

Family #that70sshow

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Laura Prepon (@lauraprepon)

REKLAMA