5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Hannibal" (Fot. NBC)

"Hannibal" (Fot. NBC)

Mads Mikkelsen chce, żeby "Hannibal" wrócił. Dan Trachtenberg wyreżyseruje odcinek "Black Mirror". Courteney Cox w brytyjskim serialu. A oprócz tego "Wayward Pines" i "The Good Wife".

1. Mads Mikkelsen chce, żeby "Hannibal" wrócił. Mads Mikkelsen powiedział w wywiadzie dla brytyjskiego "Sunday Express", że on i cała ekipa byli naprawdę wkurzeni, kiedy skasowano "Hannibala". - Wydawało nam się, że 4. sezon na pewno dostaniemy. Przed 2. i 3. sezonem była dużo większa niepewność. (...) To było dla nas duże zaskoczenie - powiedział aktor i dodał, że chętnie by wrócił do serialu, ale wszystko zależy od Bryana Fullera. Jak dla niego "Hannibal" może spokojnie powrócić nawet po kilkuletniej przerwie.

2. Dan Trachtenberg wyreżyseruje odcinek "Black Mirror". Reżyser filmu "Cloverfield Lane 10" dołączył do ekipy "Black Mirror". Wyreżyseruje jeden z 12 odcinków nowego sezonu.

3. Co ekipa "The Good Wife" zabierze z planu? Praca na planie "The Good Wife" już się zakończyła, a aktorzy zdradzili serwisowi E! Online, co zabierają ze sobą. Jeffrey Dean Morgan oznajmił, że on najchętniej by zabrał Juliannę Margulies, a jeśli się nie da, to coś z ubrań Jasona. Cush Jumbo rzuciła się ratować ściany, które są już rozwalane. Aktorka, zanim zaczęła grać w serialu, była jego wielką fanką i najchętniej uratowałaby wszystko. Z kolei Julianna Margulies postanowiła zabrać biurowy fotel Alicii, który nie dość że bardzo wygodny, zawsze będzie jej przypominał bohaterkę.

4. Courteney Cox w brytyjskim serialu. Courteney Cox zagra w komedii "Truthing" stacji ITV. Serial opowiadać będzie o instytucie, w którym przez sześć dni pobytu można popracować nad rozwojem osobistym i dobrym samopoczuciem. Cox wcieli się w jego szefową.

5. Nowe zdjęcia obsady "Wayward Pines". W "Entertainment Weekly" znajdziecie foty obsady "Wayward Pines" na 2. sezon.

wp01

wp02

REKLAMA