W "Grze o tron" szykuje się jeszcze jeden powrót

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

W 6. sezonie "Gry o tron" wracają dawno niewidziani bohaterowie, jak na przykład Bran Stark. Ale na tym nie koniec, powrotów będzie więcej, a jeden z nich właśnie zdradziła Maisie Williams. Uwaga na spoilery.

Maisie Williams w rozmowie z BBC Radio 1 zaspoilerowała kolejny powrót w "Grze o tron". Prowadzący program Nick Grimshaw zapytał aktorkę, czy zobaczymy w nowym sezonie Rickona, kolejnego z najmłodszego pokolenia Starków. Maisie najpierw ostrożnie powiedziała, że "tak, może", po czym dodała po chwili wahania, że tak, rzeczywiście Rickon się pojawi, a ją pewnie zaraz ochrzanią za zdradzanie kolejnych spoilerów.

Rickon Stark, w którego wciela się Art Parkinson, to piąty z dzieci Neda Starka. Ostatnio pojawił się na ekranie pod koniec 3. sezonu, w odcinku "The Rains of Castamere". Osha zabrała go wtedy do Ostatniego Domostwa (gdzie żyją Umberowie) i nie wiemy, jak potoczyły się jego losy.

rickon-heir

Wiemy za to, że Art Parkinson w międzyczasie oczywiście urósł i nie przypomina tego zapłakanego małego dzieciaka, którego widzieliśmy ostatnio na ekranie.