6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Suits" (Fot. USA Network)

"Suits" (Fot. USA Network)

"Suits" wraca w lipcu. ABC zamawia serial z Kieferem Sutherlandem. "Line of Duty" z dwoma kolejnymi sezonami w BBC1. A oprócz tego "Kości", "Criminal Minds" i nie tylko.

1. "Suits" wraca w lipcu. 13 lipca wystartuje 6. sezon "Suits", składający się z 16 odcinków. Wśród gościnnych gwiazd tego sezonu znajdują się Erik Palladino, Paul Schulze i Malcolm Jamal Warner.

2. ABC zamawia serial z Kieferem Sutherlandem. ABC zamówiło na nowy sezon serial "Designated Survivor". Kiefer Sutherland gra tutaj ostatniego członka administracji USA, któremu udało się przeżyć zamachy w Waszyngtonie, i w związku z tym zostaje prezydentem. Na razie w planach jest 13 odcinków.

3. "Criminal Minds" z zamówieniem na 12. sezon. CBS zamówił 12. sezon "Criminal Minds". Wciąż nie wiadomo, co będzie z "Supergirl" czy "Limitless".

4. "Line of Duty" z dwoma kolejnymi sezonami w BBC1. "Line of Duty" przeniesie się z BBC2 do BBC1 na dwa kolejne sezony. Zdjęcia do 4. sezonu rozpoczną się w sierpniu i możemy się spodziewać, że zobaczymy go w 2017 roku.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Kości". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 15. odcinka 11. sezonu, czyli "The Fight in the Fixer".

6. Anne Heche i James Tupper w nowym serialu SyFy. Anne Heche i James Tupper, którzy prywatnie są parą, zagrają małżeństwo w postapokaliptycznym "Aftermath". Będą się zmagać z różnymi stworzeniami nadprzyrodzonymi, jak również swoimi nastoletnimi dziećmi.