6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Enigmatyczne opisy kolejnych odcinków "Gry o tron". Słowa modlitwy Melisandre z poniedziałkowego odcinka. Seamus Dever z kontraktem na 9. sezon "Castle". A oprócz tego "NCIS", "The 100", "American Gods".

1. Enigmatyczne opisy kolejnych odcinków "Gry o tron". HBO wypuściło opisy odcinków "Book of the Stranger" (z 15 maja) i "The Door" (z 22 maja). Ten pierwszy brzmi tak: "Tyrion dobija targu. Jorah i Daario podejmują się trudnego zadania. Jaime i Cersei próbują poprawić swoją sytuację". Z kolei opis "The Door" jest taki: "Tyrion zwraca się do nietypowego sojusznika. Bran dużo się dowiaduje. Brienne wybiera się na misję. Arya dostaje szansę, by się wykazać".

2. Seamus Dever z kontraktem na 9. sezon "Castle". Seamus Dever to kolejny aktor, który podpisał kontrakt na 9. sezon "Castle". Przy czym oficjalnego zamówienia wciąż nie ma.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The 100". Tutaj znajdziecie foty z 15. odcinka 3. sezonu, czyli "Perverse Instantiation - Part One".

4. Zmiana w obsadzie "American Gods". Zdjęcia do "American Gods" już ruszyły. Ale brytyjski aktor Sean Harris nie zagra jednak Mada Sweeneya. Aktor opuścił serial z powodów osobistych.

5. Słowa modlitwy Melisandre z poniedziałkowej "Gry o tron". Jeśli jesteście ciekawi, co takiego mówiła Melisandre, mamy dobrą wiadomość. Modlitwę przetłumaczono i brzmi ona tak: "Prosimy Pana, by oświecił nas swoim światłem i wyprowadził duszę z ciemności. Błagamy Pana, by podzielił się swoim ogniem i zapalił świecę, która zgasła. Z ciemności światło. Z popiołów ogień. Ze śmierci życie".

6. Nowe twarze w "NCIS". Michael Weatherly odchodzi, pojawią się za to nowe osoby. Do obsady serialu dołączą Sarah Clarke i Duane Henry. W TVLine można znaleźć pierwsze zdjęcia.

Dead Letter

Dead Letter