Jane Villanueva w sukni ślubnej. Zdjęcia z finału

"Jane the Virgin" (zdjęcia: CW)

"Jane the Virgin" (zdjęcia: CW)

W "Jane the Virgin" czeka nas jeszcze w tym sezonie wesele, ale oczywiście takie rodem z telenoweli, z tysiącem twistów. Zobaczcie zdjęcia i zapowiedź finału. Uwaga na spoilery - nie tylko dotyczące sukni!

"Jane the Virgin" na koniec sezonu zaserwuje nam wesele Jane i Michaela, na które długo czekał Rogelio i oczywiście fanowski #TeamMichael. Nie zabraknie twistów rodem z telenoweli, których część zaspoilerowano w zwiastunie i na zdjęciach. Jane w swojej bajkowej sukni najwyraźniej będzie musiała na własny ślub przyjechać autobusem, a razem z nią pojedzie nie kto inny, jak międzynarodowa gwiazda telenoweli Rogelio De La Vega. Prywatnie tata Jane.

Z oficjalnego opisu odcinka wynika, że wielkie plany Michaela i Jane zamienią się w totalny chaos. Sprawę pogarsza fakt, że Jane jest niezadowolona ze swojej pracy zaliczeniowej, ale nie ma czasu już nic z tym zrobić. Na dodatek Rafael wciąż coś do niej czuje, ale nie potrafi zdecydować, czy jej to wyznać, czy jednak na zawsze zachować milczenie. Z kolei Petra ma swoje problemy, bo Anezka ląduje w szpitalu. Rogelio i Xo tymczasem wreszcie ustalają, jak ma wyglądać ich relacja, aż tu nagle Xo dostaje zaskakującą wiadomość.

W opisie nie ma nic o tym, że "Jane the Virgin" planuje zabić pana młodego, ale pamiętajcie, że taka teoria wciąż krąży po internecie. Może się więc okazać, że chaos nie będzie największym problemem Jane w dniu wesela.

jane01

jane02

jane03

jane04

jane05

jane06

jane07

REKLAMA