7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Daty powrotów "You're the Worst" i "The Strain". FOX zamawia 6 nowych seriali. Bryan Cranston w nowym serialu na podstawie książek Philipa K. Dicka. A oprócz tego "Pretty Little Liars", "The White Princess" i nie tylko.

1. Daty powrotów "You're the Worst" i "The Strain". "You're the Worst" wróci z 3. sezonem - składającym się z 13 odcinków - 31 sierpnia. Z kolei premiera 3. sezonu "The Strain" zaplanowana jest na 28 sierpnia.

2. Bryan Cranston w nowym serialu na podstawie książek Philipa K. Dicka. Bryan Cranston będzie producentem, a także zagra w niektórych odcinkach antologii science fiction "Electric Dreams: The World of Philip K. Dick", opartej na nowelach słynnego pisarza. Składający się z 10 odcinków serial tworzą dla brytyjskiej telewizji Channel 4 Ronald D. Moore ("Outlander", "Battlestar Galactica") i Michael Dinner ("Masters of Sex").

3. Dylan Walsh w "Longmire". Dylan Walsh wcieli się w mafijnego bossa w 5. sezonie "Longmire".

4. Nicholas Gonzalez w "Pretty Little Liars". W 7. sezonie popularnej produkcji młodzieżowej pojawi się znany z "Flasha" Nicholas Gonzalez w roli nowego detektywa policji.

5. Zdjęcia z finału sezonu "Nashville". Do obejrzenia tutaj.

6. Michelle Fairley w obsadzie "The White Princess". Michelle Fairley wcieli się w Małgorzatę Beaufort, matkę Henryka VII Tudora. Do obsady dołączyła także Jodie Comer ("My Mad Fat Diary"), która zagra Elżbietę, żonę Henryka.

7. FOX zamawia 6 nowych seriali. Wcześniej już zamówienie na pełny sezon dostały "Star" i "24: Legacy", a oto kolejne zamówienia FOX-a:
"A.P.B." - miliarder z branży technologicznej wspomaga finansowo mający różne kłopoty posterunek policji, po tym jak zamordowano jego ukochaną. Ale czy ten człowiek może pomóc weteranom policji?
"The Exorcist" - czyli serialowy "Egzorcysta", nowa wersja historii zainspirowanej książką Williama Blatty'ego z 1971 roku. W obsadzie Geena Davis, Brianne Howey ("Scream Queens"), Hannah Kasulka ("The Fosters"), Alfonso Herrera ("Sense8"), Ben Daniels ("Flesh and Bone") i Kurt Egyiawan ("Beasts of No Nation").
"Lethal Weapon" - czyli serialowa "Zabójcza broń". Policjant i były Navy SEAL Martin Riggs przeprowadza się do Los Angeles po stracie żony i dziecka. Tam jego partnerem zostaje Roger Murtaugh, który przeżył zawał i powinien unikać stresu.
"Making History" - Adam Pally ("The Mindy Project"), Leighton Meester ("Gossip Girl") i Yassir Lester ("The Carmichael Show") grają przyjaciół, którzy podróżują w czasie i tym samym komplikują sobie życie w 2016 roku. Ale za to spotykają ważne persony historyczne, są świadkami wielkich momentów, zaś historia i ich życie prywatne czasami kolidują w komiczny sposób.
"The Mick" - nowy serial komediowy. Kaitlin Olson ("It's Always Sunny in Philadelphia") wciela się w ciężko pracującą kobietę z Greenwich, która zajmie się wychowywaniem rozpuszczonych dzieci bogatej siostry, po tym jak ta uciekła z kraju, bojąc się, że wyląduje w więzieniu.
"Pitch" - kolejna komedia. Kylie Bunbury ("Twisted") wciela się w kobietę, która profesjonalnie gra w baseball i chce zagrać w największych ligach.

REKLAMA