8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

Drugi sezon "Jessiki Jones" będzie kręcony zaraz po "The Defenders". Jon Huertas na pewno wróci w 9. sezonie "Castle". Będzie się działo w finale "The Big Bang Theory". A oprócz tego "American Gods", "Taken", "Life in Pieces" i nie tylko.

1. Drugi sezon "Jessiki Jones" będzie kręcony zaraz po "The Defenders". Krysten Ritter zdradziła w rozmowie z serwisem Digital Spy, że "Jessica Jones" będzie kręcona tuż po "The Defenders". Aktorka powiedziała, że jest bardzo ciekawa, w jakim stanie psychicznym będzie jej bohaterka, kiedy ją spotkamy ponownie. Na razie rozpoczyna trening fizyczny i cieszy się tym, że Marvel ma wielki plan na całość i nieograniczone możliwości.

2. Jon Huertas na pewno wróci w 9. sezonie "Castle". Aktor podpisał kontrakt, zgodnie z którym nadal będzie w stałej obsadzie "Castle". Tym samym dołączył do Nathana Filliona i Seamusa Devera, którzy kontrakty już mają. Pozostali aktorzy wciąż negocjują.

3. "Life in Pieces" z zamówieniem na 2. sezon. "Life in Pieces" dostało od CBS zamówienie na 2. sezon.

4. Spin-off "Synów Anarchii" ma już tytuł. Serial będzie się nazywał "Mayan MC". Pierwszy odcinek napisze Elgin James.

5. Pablo Schreiber w obsadzie "American Gods". Pablo Schreiber dostał rolę Mada Sweeneya w "American Gods". Wcześniej tę postać miał grać Sean Harris, ale odszedł z powodów osobistych.

6. Będzie się działo w finale "The Big Bang Theory". Matka Leonarda (Christine Baranski) spotka jego ojca (Judd Hirsch), a temu wszystkiemu będzie jeszcze towarzyszyć matka Sheldona (Laurie Metcalf). "The Big Bang Theory" szykuje wybuchową kolację rodzinną w finale sezonu, zdjęcia i dłuższy opis znajdziecie tutaj.

7. NBC zamawia dwie komedie. NBC zamówiło komedie "Powerless" i "Trial & Error". Pierwsza opowiada o pracownikach firmy ubezpieczeniowej, "sprzątających" po superbohaterach, a druga o nowojorskim prawniku, którzy zamieszkuje w miasteczku na Południu z powodu sprawy sądowej. O obu serialach będziemy pisać więcej w przyszłym tygodniu, podczas upfrontów. Zdjęcie pochodzi z "Powerless".

Powerless - Season Pilot

8. Clive Standen na zdjęciach z serialu "Taken". Serialowy prequel filmu "Uprowadzona" pojawi się w NBC. Głównym bohaterem będzie młodszy Bryan Mills, grany przez znanego z "Wikingów" Clive'a Standena.

taken-1

taken-2

taken-3

REKLAMA