8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sleepy Hollow" (Fot. FOX)

"Sleepy Hollow" (Fot. FOX)

"Sleepy Hollow" z zamówieniem na 4. sezon. NBC kasuje pięć swoich seriali. "Faking It" skasowane po trzech sezonach. A oprócz tego pożegnania gwiazd "Castle", zamówienia ABC i NBC na nowy sezon i inne wieści.

1. "Sleepy Hollow" z zamówieniem na 4. sezon. Mimo odejścia Nicole Beharie FOX zamówił 4. sezon "Sleepy Hollow".

2. NBC kasuje pięć swoich seriali. Z ramówki NBC wylecą: "Telenovela", "Crowded", "Game of Silence", "Undateable" i "Heartbeat".

3. "Faking It" skasowane po trzech sezonach. To koniec "Faking It" - finał 3. sezonu, który zobaczymy 17 maja, będzie zarazem finałem serialu.

4. Nathan Fillion i Stana Katic żegnają się z fanami "Castle" na Twitterze. I są to bardzo odmienne od siebie pożegnania - Fillion chyba próbował być zabawny, całą serię jego tweetów znajdziecie tutaj.

5. ABC zamawia kolejny sezon "Last Man Standing". Sitcom z Timem Allenem dostał zamówienie na 6. sezon.

6. "Recovery Road" skasowane. Telewizja Freeform skasowała po jednym sezonie "Recovery Road".

7. ABC zamawia mnóstwo nowych seriali. Wśród zamówień są nowe komedie, seriale prawnicze, a także serial o podróżach w czasie i nowa produkcja Shondalandu:
"Time After Time" - serialowa adaptacja książki Karla Alexandra i filmu "Time After Time" z 1979 roku, której twórcą jest Kevin Williamson ("The Vampire Diaries"). Będziemy oglądać grę w kotka i myszkę pomiędzy pisarzem science fiction H.G. Wellsem (znany z "UnReal" Freddie Stroma) i współczesnym Kubą Rozpruwaczem z Manhattanu (znany z "Revenge" Josh Bowman). Kiedy H.G. pojawia się w Nowym Jorku, znajduje świat, który uważał za fikcję, a także pewną młodą kobietę, która go urzeka.
"Downward Dog" - komedia oparta na internetowym serialu, w której Nan (znana z "Fargo" Allison Tolman) ma interesującą relację ze swoim psem Martinem. Serial opowiada historię z punktu widzenia psa.
Niezatytułowana komedia z Katy Mixon - główną bohaterką jest Katie, pewna siebie żona i matka trójki dzieci, która wychowuje swoją daleką od ideału rodzinę w bogatym miasteczku, gdzie nie wszystko wypada, i oczywiście za nic nie przeprasza.
"Speechless" - komedia, w której Minnie Driver wciela się w matkę, z pasją walczącą o swoją rodzinę - męża i synów, z których jeden jest niepełnosprawny.
"Conviction" - Hayley Atwell gra Hayes Morrison, prawniczkę i zarazem byłą pierwszą córkę, która przyjmie pracę od swojego wroga, nowojorskiego prokuratora, byle tylko uniknąć więzienia za posiadanie kokainy. Ta praca oznacza dla niej szansę, by wyjść na prostą i zarazem pomóc innym ludziom.
"Notorious" - serial inspirowany życiem adwokata Marka Geragosa i producentki programów informacyjnych Wendy Walker o powiada o "niezwykłym, unikalnym i niebezpiecznym" związku prawa kryminalnego z mediami. W obsadzie znajdują się Piper Perabo, Aimee Teegarden i Daniel Sunjata.
"Imaginary Mary" - serial, w którym Jenna Elfman gra niezależną kobietę skupioną na karierze, która zakochuje się w ojcu trójki dzieci. Ciekawie robi się, kiedy żyjąca tylko w jej wyobraźni przyjaciółka z dzieciństwa powraca, aby udzielać jej rad życiowych.
"Still Star-Crossed" - nowa produkcja Shondalandu. "Still Star-Crossed" to sequel "Romea i Julii", oparty na książce Melindy Taub. Historia zaczyna się dokładnie tam, gdzie kończy się opowieść o dwójce szekspirowskich kochanków - widzowie zobaczą, co dzieje się z ich rodzinami po ich śmierci. W obsadzie znajdują się Wade Briggs, Lashana Lynch i Sterling Sulieman.

WADE BRIGGS, LASHANA LYNCH, STERLING SULIEMAN

8. NBC zamawia kolejne seriale. NBC zamówiło serial o podróżach w czasie, a także kolejne komedie i produkcję opartą na książkach Charlaine Harris:
"Midnight, Texas" - serial na podstawie "Midnight Crossroad" i kolejnych książek z tej samej serii Charlaine Harris zabierze nas w podróż do miasteczka w Teksasie, gdzie nikt nie jest tym, kim się wydaje. Wampiry, wiedźmy, płatni zabójcy - Midnight stanowi przystań dla wszystkich, którzy są inni. Po tym jak mieszkańcy musieli walczyć z gangami na motorach, policją i swoją własną niebezpieczną przeszłością, stali się sobie bliscy niczym rodzina. W obsadzie znajdują się François Arnaud, Dylan Bruce, Parisa Fitz-Henley, Arielle Kebbel, Sarah Ramos, Peter Mensah, Yul Vazquez i Sean Bridgers. Showrunnerką jest Monica Owusu-Breen ("Fringe").
"This Is Us" - komediodramat Dana Fogelmana ("Grandfathered"), w którym Mandy Moore ("Red Band Society"), Milo Ventimiglia ("Gilmore Girls") i Sterling K. Brown ("American Crime Story") grają osoby, których ścieżki życiowe przecinają się w nietypowe sposoby.
"Marlon" - klasyczny rodzinny sitcom luźno oparty na życiu Marlona Wayansa, który serial produkuje i gra w nim główną rolę. Mamy tu kochającego, ale trochę niedojrzałego ojca, dwójkę dzieci i byłą żonę. W obsadzie znajdują się Essence Atkins, Bresha Webb i Diallo Riddle.
"Great News - nowa komedia produkowana przez Tinę Fey i Tracey Wigfield ("30 Rock"). Andrea Martin i Briga Heelan grają tutaj matkę i córkę, które razem pracują. Kiedy Katie (Heeland), producentka programu informacyjnego, dowiaduje się, że jej matka (Martin) dostała właśnie staż w jej telewizji, to dla niej najgorszy news świata. Ale czy rzeczywiście?
"Timeless" - serial akcji, w którym tajemniczy kryminalista (Goran Visnjic) kradnie stanowiący tajemnicę państwową wehikuł czasu, po to aby zmienić przeszłość. Jedyną nadzieję ludzkości stanowi niecodzienna drużyna: naukowiec (Malcolm Barrett), żołnierz (Matt Lanter) i nauczycielka historii (Abigail Spencer). Ci ludzie muszą użyć prototypu maszyny, aby znaleźć się w przeszłości i uratować świat, nie zmieniając biegu historii i cały czas pozostając o krok przed wspomnianym kryminalistą. Twórcami są Eric Kripke ("Revolution"), Shawn Ryan ("The Shield") i producenci "The Blacklist".

Timeless - Season Pilot

REKLAMA